Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki jól néz ki, de az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki jól néz ki, de az ismerkedésben béna akkor lehet hogy örökre szűz marad?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Magas és szálkás testű. Elvileg jóképű is. De nem tudok ismerkedni. Nem tudok közeledni a lányokhoz, és nem tudom miről kéne velük beszélgetni. Meg amúgy sem vagyok társasági ember.

Ha így folytatom akkor sosem lesz senki. Pedig belsőre rendes vagyok, csak kapcsolat teremtésben vagyok rossz.


2019. aug. 18. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Lehet.
2019. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Fejleszd önmagad, a könyvespolcok meg az internet tele van ilyen lehetőségekkel.
2019. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, de nem valószinű. Alkalom mindig van, csak élni kwll vele. Ha jól nézel ki, akkor rádmasznak...
2019. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Prostik vannak.
2019. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 he84 ***** válasza:
91%
Kissé úgy kezeled a dolgot, mintha mi lányok/nők egy külön faj lennénk, akikkel külön tudomány lenne beszélgetni, ismerkedni. Ez nem így van. Mi is emberek vagyunk ugyanúgy, tehát úgy is kéne tekintened emberre, nem pedig egy külön félelmetes fajra, amitől félsz. Legyen ötleted, témád, legyél őszinte, érdeklődő, ám ne is nyomulj, mert azt sokan nem szeretjük általában.
2019. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

A lányok valójában nagyon veszélyesek. Kiskoromban nagybátyám mondta, hogy ne is menjek soha szórakozóhelyre, főleg egyedül, meg éjjel ne sétáljak egyedül az utcákon, mert a lányok ott állnak lesben egy bokor mögött, és kiéhezetten várnak a kis szűz prédákra, hogy mikor csaphatnak le rájuk. Azóta is szűz vagyok 28 évesen.


Szóval igen, lehetséges, hogy valaki szűzen hal majd meg, nem is értem miért olyan furcsa ezt elképzelni, hogy ha nem vesztette el fiatalon, majd elveszti később? Fogadd el, hogy mi genetikai selejtek vagyunk, nem jár nekünk ki az életből az e fajta öröm. Ami ennél is rosszabb, mikor valaki jön azzal a dumával, hogy de nekem igen is kell legyen barátnőm, meg lesz is, mert jólelkű vagyok, meg jókat lehet velem beszélgetni, és mert megérdemlem hogy valaki szeressen, meg akit viszont szerethetek. Na ettől mászok falra. Mikor egy dolgot lát benned egy kívülálló, és egyben azt hiszi, hogy te ideális vagy a nők mellé is.

2019. aug. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiúkkal tudsz beszélgetni? Ha igen, akkor miben különböznek a lányok?

Ugyanolyan emberek ők is. Vak köztük is olyan akikkel jól kijönnél, meg olyan is akivel nem lenne közös témátok.

2019. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

#5 azert ez valamiért kialakult!


Ha mondjuk a nők nagy rêsze nem alázná porrá a kevésbé menő srácokat akkor nem lenne ennyi lelki beteg.

De aki kicsit is gyengébb , érzelmesebb, csúnyább vagy bármilyen téren kevesebb mint a többi, azt széttépik mint a hiénák. Természetesen szóban!

2019. aug. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Drága nyolcas,

ez nem igaz. Ha nem a plázacicákra mozdulnak rá, akkor talán még esélyed is lenne. Három napja az Árkádban leült mellém egy random srác és elkezdett beszélni hozzám, leginkább a zoknijairól beszélt, de nem kergettem el. Mosolyogva bólogattm, válaszoltam neki, aztán felálltam és megmondtam neki, hogy dolgom van, megértette.

És nem volt sebjóképű,se menő. Zsíros volt a haja, a szája is büdös volt.

2019. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%
#9 nem az elmebetegről beszélek. Nem azért viselkedtél igy mert olyan rendes vagy. Be voltál csokizva. Bevallom ilyentől én is be lennék. De a normális emberekről és az ő esélyeiről és kapott oltásokra gondoltam...
2019. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!