Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden szexi csaj/pasi dominan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szexi csaj/pasi dominanciát érez, élvezik, hogyha megnézik őket az emberek? Téged mennyire szoktak megnézni az emberek?

Figyelt kérdés

Most azokról beszélek (nem azokhoz szólok mellesleg), akik tényleg annyira dögös csajok, hogy egyből meredni kezd rájuk a férfiak farka, vagy annyira helyes pasik, hogy a lányoknak nedvesedni kezd a bugyija ha rájuk néznek.

Nem azokra a kamus, beképzelt személyekre gondolok, akik csak simán fennhordják az orrukat, és mindenkinél szebbnek hiszik magukat.

Akik simán rohadt dögösnek születtek, és mindig mindenhol megbámulják őket, azok szeretik is ha megnézik őket? Önbizalmat ad nekik, vagy inkább plusz stresszel jár (pl. nem lehet bénázni, mert figyelnek)?

Te ilyen vagy? Ha nem, akkor lennél olyan? Illetve, te kit és miért szoktál megbámulni?



2020. szept. 6. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Èn a bámulósok közé tartozom.

Imádom nézni az embereket az utcán, boltban, minden nyilvános helyen.

Ha olyan az illetö, akkor bizony elkezdek flörtölni is.


Szerintem ez egyáltalán nem baj.

2020. szept. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok más fejével gondolkozni, hogy mit éreznek s mit nem...

Én nem tartom magam szexinek, inkább olyan teljesen átlagosnak minden szempontból. Így sajnos nem észleltem körülöttem duzzadó hímtagokat az utcán, buszon, meg egyéb helyeken. Néha szoktam felvenni magassarkút, olyankor talán rámszegeződik pár tekintet.

De ugye tudod, hogy nem csak azért néz rá egyik ember a másikra, mert szexi? Amíg szétnézel egy tömegben, hogy találj egy "szexi" emberkét, addig ránézel sok-sok másikra is. Az biztos, hogy a jól kinézőn hamarabb megakad a szemünk, csak mert jobban tetszik. Mert emberek vagyunk, és ha tetszik amit látunk, azt miért ne nézzük...

Én egyébként nem szeretek bámészkodni, mert az irritáló és idegesítő tud lenni egy idő után. Persze előfordult jónéhányszor, hogy mindig vissza kalandozott a tekintetem egy jóképű pasira. Azt nem mondom, hogy nedvesedtem, mert egyéb inger az nem volt. Simán csak vonzó volt szexuálisan és muszáj volt visszapillantanom többször is.

Amúgy én szerintem beleőrülnék, ha mindenki megnézne mindenhol. Nem vagyok elég határozott személyiség ahhoz, hogy kezelni tudjam. Ahogy írtad is, én amilyen kétbalkezes-kétballábas vagyok, ha tudnám hogy én vagyok célkeresztben 1000 ember előtt, tutira megbotlanék, annyira zavarban tudok lenni. :D

Olyan barátnőim/ismerőseim egyébként vannak, akikkel beszéltünk is erről, hogy mennyire megnézik a pasik őket, de ők óriási hangok is emellett, imádnak a középpontban lenni, szerepelni. Szóval ők alapból elvárják, hogy nézzék őket, figyeljék őket, ez velejárója a természetüknek...

Utolsó kérdésre is kitérve, én nem bámulok, nem szokásom. És nem csak jó pasikat nézek meg, te sem csak azt nézed meg aki szexuális vonzereje miatt kelti fel az érdeklődésedet. Megnézek valakit csak mert sovány, csak mert kövér, csak mert fura valamije, csak mert alacsony/magas. Teljesen átlagos embereket is, hogy ő jól öltözik, ő xarul öltözik, ő dohányzik, ő semmit nem csinál csak őt kapta el a tekintetem a tömegben... Így ez a kérdés nem túl releváns.

2020. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A párom, ha nélkülem van egész nap és nem a négy fal között, akkor szinte minden ilyen napon van valamilyen storija. Sőt, ha nem tudják, hogy a párom és pl. elmegyek mosdóba, akkor mire visszaérek már valaki csapja is neki a szelet. Tehát nem csak én tartom szexinek. De ez nem csak genetika: ha nem tanult volna, akkor nem lenne csillogó tekintete, ha nem sportolna, akkor nem lenne feszes teste.

Ő élvezettel meséli, hogy megint ráhajtott valaki. Jót tesz az egójának.

2020. szept. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok szexi, dögös, engem inkább a bénázásaim miatt néznek meg...
2020. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!