Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Főnököm iszonyat jó pasi;...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főnököm iszonyat jó pasi; hogy kezelnétek ezt?

Figyelt kérdés

Először is. Nem vagyok olyan, h dugjak vele. Undorító dolog a főnököknek nyalni, és én soha nem fogok.

Nem a közvetlen, hanem a nagyfőnököm.

Nem olyan férfi, hogy csak jóképű, hanem tökéletes férfi. Tökéletes a teste, nagyon feltűnően jóképű, annyira vonzó, hogy a legprűdebb lány bugyija is leesne előtte.

Nem igazán tudok a munkára figyelni, ha ott van. (ezért van ebben a kategóriában, mert Szexuálisan vonzó)

Amúgy felesége is ott dolgozik. Bányarém. Persze nem akarom én megszólni, csak érdekel, volt-e valaki ilyesmi helyzetben.

Tényleg az a férfi, akiből az ember max kettőt lát életében.



2015. júl. 30. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze,voltam már ilyen helyzetben,és hallgattam az eszemre, a munkára koncentráltam és egy idő után elhalványult a vonzalom :)


Minden csak beállítottság kérdése.Plusz keress magadnak szexpartnert,vagy párkapcsolatot,aki rendesen kielégít nap mint nap,akkor nem lesznek ilyen gondolataid a főnökről.

2015. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, és férfi is vagyok, szóval nem tartozom a megszólított csoportba. De akármilyen jó pasi, ne menj bele, ki tudja, mi lesz később, és alá-fölérendeltségi viszonyban vagytok.
2015. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.

Persze, nem próbálkozott(még), csak....hát látni kéne. Olyan sármos és vonzó

2015. júl. 30. 09:53
 4/14 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy néz ki meg iylenek, de nekem 100% hogy nem jönne be, így amiket leírtál alapon. egész más az ízlésem.
2015. júl. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Kicsit idealizálod őt, nem? Tökéletes férfi, aki minden nőnek kell... -.- Kicsit fogd vissza magad szerintem, mert attól, hogy külsőleg "tökéletes", attól még lehet, hogy mint ember nem az. Hát, mint ahogy egy ember sem tökéletes.

Abból is látszik, hogy idealizálod, hogy a feleségéd bányarémnek találod, ez a nőknél gyakran előfordul, hogy az istenük nőjét mindig rondának lássák, és azt hiszik, hogy akkor nekik van náluk esélye. De lehet, hogy a főnök fordítva gondolkodik, és téged lát bányarémnek, a feleségét meg egy szép nőnek.

2015. júl. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

de lehet az a banyarém pénzes és a főnöknek azört kellett mellette meg keres magának szexpartnert

vagy az a bányarém mindent megtesz neki a te fajtád meg le se sz...ja

de vannak még variéciók az életben

lehet aznap te lennél nála a 6.ik.aki leszo...ja


én mondjuk bebiztositanám a hejemet a hejedbe :-o :-D

2015. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Két utolsó, ugye nem olvastátok el rendesen?

Nem állítom, hogy mindenkinek így tetszik..ezt nem tudom. És nem puncsolásról meg nyalizásról van szó. Én nem olyan típus vagyok.

2015. júl. 30. 11:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Minden emberben, kivétel nélkül, lehet találni hibákat, ha nagyon hűvösen objektívan nézed. Keresd meg ezeket, nagyítsd fel őket, rögögj rajtuk a barátnőidel, undorodj meg ezektől a jellemvonásaitól. Meglátod el fog halványulni a vonzalom.


Egyébként már a leírásodból is kirajzolódik pár ilyen "hiba", pl: a felesége alapján: rossz az izlése. Vagy ha nem rossz, akkor gyáva volt kiállni az izlése mellett és hagyta magát h egy bányarém pórázra fűzze őt. A jó kinézetéhez tehát olyan csicska-jellem társul, hogy hagyja, hogy egész nap a bányarém felesége ellenőrzése alatt álljon. Szóval gondolkodj róla így.


Már ha tényleg az a célod, hogy a munkádra tudj figyelni

2015. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Nyilván vonz a pénze,és hogy külsőleg toppon van.

Két dolog van:

1.Elcsábítod és talán még komolyabb poziba rak.

2.Elfelejted.


Szerintem a 2. iszonyat nehéz neked,mert naponta látod.

Nem vagy könnyű helyzetben,figyeld ha nyitott rá próbáld meg,legyél extrém nőies,ilyen férfiak erre nyitnak,mivel ahogy mondod ő is add magára.

Nálam pl egy miniszoknya,kiengedett hosszú haj,nőies ülés már elég lenne,hogy próbálkozzak.

Deritsd ki mi az amire beindul,vagy felejtsd el.

2015. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nyolcas. Te megértetted a lényeget. Utolsó abszolút nem.

Tényleg erre fogok koncentrálni. Valami rosszra, amíg be nem rögzül. Csak a munka a fontos.

Utolsót kikérem magamnak. Pénzem nekem is van. Ez undorító!

2015. júl. 30. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!