Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden barna csajnak akad egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden barna csajnak akad egy szőke vetélytársa?

Figyelt kérdés

Több olyat is láttam már (illetve hallottam ilyet) hogy egy amúgy "jó" barna csajt "leiskolázott" egy szőke.

Akár pasizás terén, vagy pl jobb segge volt (pedig amíg a szőke nem jelent meg a barnáé volt a környéken a legjobb), vagy dominánsabb volt, de még erőben esetleg verekedésben is stb.

De érdekes, hogy szinte mindig egy szőke csaj tudta csak ezeket a barna csajokat "lenyomni". Esetleg aki hallott vagy látott ilyet leírná, akár ami alátámasztja ezt, akár ami pont ennek az ellenkezője. És mi a véleményetek erről?

Tudom hogy általánosítás, ezt légyszi ne is írjátok, de felénk már többször előfordult, és nem is tudok "ellenpéldát" mondani.



2015. okt. 8. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság...
2015. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Most hallok ilyet először. Ráadásul jó ideje maximum csak festett szőkével találkoztam.
2015. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A hollywoodi filmekre ez igaz, a valóságban nincs ilyen.
2015. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Én se láttam még ilyet, de pasizásban lehet azért népszerűbb, mert a szőke nőiesebb szín, mint a barna, több férfinak tetszik.
2015. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De van ilyen aki gondolja írjon privit és leírok egy pár sztorit!

És ezek megtörténtek szóval nem kamu.

17-19éves korosztályon belül.

2015. okt. 8. 18:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább úgy veszem észre hogy a barna haj a divat manapság. Aki eddig szőke volt az is barnára festette a haját. És a pasik is többet mondják hogy a barna tetszik nekik.
2015. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
A leveledből itélve nem vagy több 15-nél! Tanulj, hogy az agyaddal nyomhass le szőkét, barnát!
2015. okt. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen többen mondják csak a szőkére hajtanak rá...


Ez olyan mint hogy a husis csajokat szeretik, de vékonyakat előbb felszedik.

2015. okt. 8. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 méter magas, szőke, jóképűnek mondott srác vagyok és kifejezetten a barnák vonzanak sokkal jobban, mint a szőkék. Nehezen tudnám elképzelni, hogy egy szőkét választanék egy barna helyett, mert a szőke lecsapna engem a barna kezéről.


21/F

2015. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
szőke párti vagyok
2015. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!