Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többes (vagy swinger) szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többes (vagy swinger) szex esetén, számodra, mi a legizgatóbb felállás?

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha nem csak szavaznátok, hanem hozzá is szólnátok!

Volt már többes szexben részetek, milyen élmény volt? Vagy ha még nem, csupán álmodoztok róla vagy szeretnétek megvalósítani?



2020. szept. 7. 14:17
A kérdező szavazást indított:
FF vagyok - legfeljebb hármasban, négyesben
FF vagyok - egy nő több férfi
FF vagyok - egy férfi több nő
FF vagyok - nem izgat ilyesmi
FF vagyok - mindegy a létszám csak legyek benne
Nő vagyok - legfeljebb hármasban, négyesben
Nő vagyok - egy nő több férfi
Nő vagyok - egy férfi több nő
Nő vagyok - nem izgat ilyesmi
Nő vagyok - mindegy a létszám csak legyek benne
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az 1 nő 2 férfi felállás tetszene a legjobban. :) Nem volt benne részem de tetszene ha látnám hogy valaki más előttem dugja meg a csajt egy jóval nagyobb farokkal mint az enyém és utána én is őt.
2020. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Volt benne részünk négyesben másik párral, hatosban két párral, és hármasban pasival, nővel. Utóbbira, tehát a hármasra voksolnánk! Sokkal meghittebb, élvezetesebb, mint a többi csoportos! Akkor még kellően odatud figyelni mindenki, mindenkire és valóban együtt élvezik a szexet. Négyes sem rossz, de ott megesik, hogy egyik résztvevő olykor kevesebbhez jut, mint a többiek. Persze, mindegyik felállás nagyban függ a résztvevők fantáziájától! Aki monogám stílusban gondolkodik, nem többfelé, az kevésbé élvezi és nem is okoz megfelelő élvezetet.

Két nővel fantasztikus élmény szeretkezni! Amikor egy nőt kényeztet két férfi, akkor nagyon izgató átélni, ahogy a nő élvezi a helyzetet!

Egy nő vagy egy férfi több ellenkező neművel, az már szinte sportélmény az egy főnek. Ráadásul kialakul a sorban állás, amikor néhányan többnyire csak szemlélődők. Négyesben vagy többen már nagyon komoly értelmet nyer az Alfa hím, Alfa nőstény szituáció. Így nem mindenkinek egyformán pozitív lesz az élménye.

(Mi nem járunk klubba, csupán a privát élvezetet kedveljük)

48/49 pár

2020. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 kisördög1 ***** válasza:
96%
Mi az ex-el csináltuk többször is, szerettük a többes felállásokat és a nem szokványos játékokat. Mindkettőnket az a felállás izgat ha a pasik vannak többen és úgy kezelik le a nő(me)t.
2020. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
22%

Nekem volt már többes: én, a kezem meg a farkam és általában mindig jó nagy a felállás! :-)


Titeket meg egy jó nagy vaslapáttal kellene szájonbaszni... :-)

2020. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Volt és lesz is részem többes szexben. A kedvencem az egy nő, több pasis felállás.

Az volt a legintenzívebb élményem, amikor a barátnőm volt a főszereplő...

Szívesen megismenék olyan lányokat, akik érdeklődnek ilyen téren...

35/F

2020. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is a 2 pasi 1 nő felállás az izgató. Ugyanitt lányt keresünk aki jönne két pasihoz 3.nak.
2020. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Egyszer volt, én nő és három férfi. Csak rámutattam, hogy melyik jöjjön. Nem voltam beszámítható állapotban...:(

Nem ismételném meg.

2020. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Mindenféle "felállásban" volt már részem, swingerben, privát zártkörű partikon egyaránt. S azt kell mondjam mindegyik másért izgalmas :) Teljesen más egy zárkörű, előre megbeszélt party és más egy swinger ahol új embereket lehet bevonni a játékokba (fő a változatosság). Megjegyzem, privát partikra is swingerből keresünk, a netes kamugépek 99.9%-a sosem jelenik meg találkozón.
2020. szept. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen járok swinger klubba voltam 2 nővel, 2 párral 3masban mindenhogy de a 2 csaj és én a legjobb felállás


De ott is csatlakozott végül 1 pasi úgyhogy nem volt teljesértékű hármas.


Bár ami engem vonz, hogy találjak újra csajt akivel mehetek és vele párcserézni.

2020. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem könnyű választani! Mindegyiknek megvan a maga varázsa, ám mindegyik lehet kellemes és kellemetlen is. Nagyban függ a résztvevőktől! Ha összeszokott a társaság, akkor jellemzően sokkal élvezetesebb, mint egy alkalom, ill. az első alkalom.

Hármasban valóban sokkal jobb, mint többen! 2,5 évig éltünk együtt egy lánnyal hármasban. Fantasztikus időszak volt!

Biszex pár lévén számunkra a másik párral négyesben az ideális felállás, de együtt nem élnék négyesben.

Swingerben kipróbáltuk a két nő sok pasi felállást. Nagyon izgalmas élmény volt! A lányok szerint az volt a legfurcsább, amikor kis idő elteltével elvesztették a kontrollt és csak úsztak az árral. Eleinte csábítók voltak, próbálták irányítani a történéseket, vezényelni a pasikat, de idővel azok föléjük kerekedtek és onnantól az ösztönök vezettek mindenkit. Olyan sok volt a történés, az inger, hogy néha alig tudták felfogni, mi történik éppen. Megszámlálhatatlan orgazmus és a fizikai ténykedés felért egy maratonfutó versennyel annyira elfáradtak. De senki ne értse félre, jól érezték magukat a lányok (is). Ezt nem ismételtük, de három férfi egy nő felállást nejemmel többször is csináltuk.

2020. szept. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!