Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a titkos módszerek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a titkos módszerek olyan prostituáltat találni, aki rendes barátnő feelinget ad és élvezi is a szexet?

Figyelt kérdés

Csókolózás nélkül nem tudom elképzelni a szexuális együttlétet és nagyon érzékeny vagyok a megjátszásra, úgyhogy ha nekem fizetnének is inkább a falba verném a fejem, ha azt kéne átélnem, hogy egy nő csak minél gyorsabban le akar tudni meg megjátszani a dolgokat a pénzért.


De mivel pénz cserél gazdát (ők meg ebből élnek) nehéz kiszűrni azt a keveset, aki tényleg őszintén szereti a szexet, kedvtelésből csinálja és a csak neki szimpatikus férfiakat vállal.


Sajnos prűd országban élünk, ahol nincsenek bordélyok, ezért a személyes találkozó is nehézkes, anélkül meg nem érzi a nő, hogy van-e kémia, vagy ami nekik kell ahhoz, hogy élvezzék az együttlétet.


Aki rutinosabb, hogyan lehetne kiszűrni, milyen módszerekkel azt, hogy tényleg olyanhoz kerüljek, aki őszintén élvezi a szexet?


Fanyalgók kíméljenek, akik szerint ilyen nem létezik, mert létezik, csak ritka.


És igen, gondoltam barátnőre is, csak már a 15+ hosszabb-rövidebb kapcsolatot meguntam és az én koromban (30) már érezhetően sokkal nehezebben megy mert 20 évesen még összejönnek az emberek, szexelgetnek aztán pár hét vagy hónap után kiismerik egymást és szétmennek, most meg már egyre nehezebb eljutni a szexig, hamarabb kiismerik az embert. Ugyanis a korban hozzám illő nők többsége vagy gyereket akar, de ha nem, akkor is komoly kapcsolatot keres és még a fiataloknak is csak azt a részét érdeklem, aki az egzisztenciát látná bennem, a többieknek túl öreg vagyok.


És a régi tapasztalataim se voltak túl jók, valahogy mindig azokat a nőket vonzottam, akik komolyat akartak és nem a szex volt számukra a legfontosabb és mindig irigykedve nézhettem 1-2 haveromat, akik meg arról panaszkodtak, hogy a barátnőjük állandóan csak szexelni akar meg nincsenek életcéljai meg otthon punnyad meg nem akar dolgozni.


Szóval marad a fizetős lány, ott kevesebb a macera, első látásra, pár mondatos beszélgetés alapján eldöntjük, hogy bejövünk-e egymásnak. Csak tényleg olyan kell, aki amúgy is élvezi a munkáját és nem csak a pénz miatt.



2020. szept. 8. 02:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lehet ilyet sajnos. Egy barátnővel óvszer nélkül lehetsz együtt vagy legalábbis óvszer nélkül orálizik, mert óvszerban az orálnak semmi értelme nincs. Kb olyan, mintha zacskót tenne a csaj a puncijához és úgy nyalnád van értelme? :D A prostituáltak, mert mindenképpen óvszert használnak vagyishát, ha a férfi elmegy akkor azt fog használni, mert kitudja mit lehet elkapni. Persze nem biztos, hogy minden prostituáltól elkaphatsz valamit, de sose lehet tudni .. A csók is ilyen. A csókkal is elkaphatsz betegségeket és miegyebeket. Szóval igazából nagyon nem is éri meg prostituáltohz menni ...
2020. szept. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha arra gondolsz hogy a prosti szájában hány fasz fordult meg, mindjárt nem akarsz csókolózni vele. 😁
2020. szept. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
30 évesen mi megy nehezen? Nem vagy túl idős. Ez a legjobb kor. Minden héten más hoszonévest dugok.
2020. szept. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az ilyen de biztos van.Meg kell nézni mit vállal.Szerintem szerencse kérdése nekem eddig sok lányból 2 ilyennel volt dolgom ők a csókot maguktól extra nélkül ajánlották fel egyébként sehol nem kérem valamiért jobban ódzkodnak tőle a lányok mint a szopástól meg a dugástól..Az óvszer nélküli orált simán mindegyik lány akinél voltam vállalta van aki extraként felszámítja.Én vidéki vagyok de ha Te pesti beregisztrálsz a beszámolok.comra ott rengeteg hozzászólás illetve beszámoló van azokból lehet szűrni valamennyire.
2020. szept. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen nincs.

Neki az nem érdeke, már pedig neki ez csak a pénzről szól.

Hiába akarsz te ilyeneket, esetleg lesz egy mű megjátszás de semmi egyébb.

Ki ne találd már hogy csak a neki szimpatikussal megy el.

Persze neki aza szimpatikus aki fizet vidáman és már mehet is a dolog.

Csókot meg jobb ha nem akarsz, mert ott aztán elkaphatsz valamit.

Nem is értem azt hogy gumi nélkül leszopja a kuncsaftokat , te neked meg lenne gusztusod smárolni vele.

2020. szept. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A prostinak egy valamihez van "kémiája" a pénzhez. 1000-ből egy ha élvezi, de a másik 999 is azt fogja magáról állítani. Ha alkalmit akarsz menj swingerbe (de többesek mennek leginkább). Ha már volt 15 nővel kapcsolatod, akkor menni fog a 16.-al is, nem minden nő akar egyből gyereket, bár az tény hogy nem szeretik a nők ha csak lyuknak nézik őket. Egy kapcsolat amúgy is jobb, leírták fent miért.
2020. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kérdezőt idézem: "... és mindig irigykedve nézhettem 1-2 haveromat, akik meg arról panaszkodtak, hogy a barátnőjük állandóan csak szexelni akar meg nincsenek életcéljai meg otthon punnyad meg nem akar dolgozni."

Szóval egy olyan nőre vágysz, aki otthon punnyad, nincsenek életcéljai és állandóan szexelni akar. Mert neked ez a legfontosabb. Ruházz be egy szexrobotra :D Amennyi pénzt elvernél/versz a prostikra, abból összespórolhattál volna egyre már :D Szerintem az lesz a neked való! Még öntözni sem kell(remélem növényeid nincsenek)!

2020. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Barátnőt könnyebben találsz, mint ilyen prostit.
2020. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok de sokan rá kattantak arra, hogy úgy hirdetik barátnőt keresnek extrákkal. Prostitól könnyebb barátnőt találni szerintem. De régebben olvastam ilyen könyvet drága szálódába meg hasonló helyeken lehet úri prostit találni több nyelven tudnak sok mindenről lehet velük beszélni gazdag külföldi vagy magyar egyedülálló vendégeket szórakoztatnak a vendég kedve szerint van ott nő is meg férfi is.


hercegnõ - szexualitas.hu

www.szexualitas.hu › page

Amúgy meg nemigen találkoztam olyan pasival aki meg lenne elégedve a saját ... Azt látom, neked fogalmad sincs, mi a szeretkezés, neked csak a szex létezik, amit ... pasi csalta velem rendszeresen a szintén 9 évvel fiatalabb barátnőjét. ... hol nézegeted a nőket...de szte igenis a nők nagy része ad magára, fele legalább.


lábjegyzetek a barátság plató nhoz - SZTE Egyetemi ...

acta.bibl.u-szeged.hu › platonhoz_004

PDF

ezért nem könnyű kulcsot találni a fogalom/jelenség/ viszonyrendszer filozó- ... Avagy pusztán a paraxis dönti el, hogy mi a barátság és ki a barát? Aligha. ... értetlenkedett, hogy is hihet valaki olyan butaságokat, mint Szókratész, ... nyört, mint a bátor, másfelől a homoszexuális prostituált is, aki pedig a ... ből, ünnepet rendez.

2020. szept. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztosan igazad van kedves utolsó. Kár, hogy egy szavadat sem értem...
2020. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!