Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljes testes, nem intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes testes, nem intim masszázsnál ez más helyen is megszokott dolog?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt a derekam (éjszaka nem bírtam tőle aludni sem olyan szinten), elmentem strandra, gondoltam a gyógyvíz jót fog neki tenni. Láttam, hogy van masszőr is, reméltem, hogy hátha teljesen elmúlik a fájdalmam a gyógyvíz+masszázs kombinációtól. A masszőr megkért, hogy vegyem le a bikinifelsőm és az alsót, amikor hason voltam, hogy jobban hozzámférjen és ne olajozza össze. Egyszercsak a popsivájatom kezdte simogatni, ami igencsak meglepett. Ez is beletartozik a teljes testes masszázsba vagy csak így akart kezdeményezni nálam?

2020. szept. 8. 12:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én gyógymasszőr vagyok, azt írom le neked, amiből vizsgázni kellett.

Először is, a hármaska butaságot beszél, a "farcsont" (keresztcsont) alatt van a testünk legnagyobb izma, a farizom, amit nagyon is kell masszírozni. Derékfájás esetén a standard tankönyvi eljárás az ún. lumbogluteális masszázs, ami a fenék aljától az alsó bordáig tart, bugyi nélkül.

De:

* Mindent csak engedéllyel és előre megbeszélve csinálunk.

* Hason fekve letolni a bugyit egy ilyen masszázshoz normális, elvileg így kell. (Viszont nyugodtan mondhatsz nemet is, akkor a masszőr meg fogja oldani másképp, legfeljebb kicsit kevésbé hatékony.)

* A "popsivájat" simogatása egyáltalán nem normális és nem része a masszázsnak. Egyáltalán a simogatás. A masszőr végez simító mozdulatokat, de nem simogat. A fenék esetén kifejezetten azt tanítják, hogy befelé hangsúlyos mozdulatokat végzünk, a feneket mindig "összetoljuk", nem pedig "széthúzzuk", pontosan a vendég biztonságérzete és szeméremérzete miatt.


Tehát odáig normális volt, hogy hason fekve vedd le a bikinit, a továbbiak nem, az már zaklatás vagy bepróbálkozás.

2020. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítés: nagyon fontos, hogy tisztességes masszőr mindenhez engedélyt kér, és elmondja, mit akar csinálni! (Az előző voltam.)
2020. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nemszabad🙋‍♀️
2020. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!