Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal hétvégén bohóckodtu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal hétvégén bohóckodtunk kicsit, és ő kiszívta a nyakamat. Erre fel a nagyszüleim akkora patáliát rendeztek, hogy zengett bele a ház. Tényleg ekkora nagy égés ez, vagy bűn?

Figyelt kérdés

Én 26 éves vagyok, a párom 35.Azt mondták más az ilyet szégyenli,nem hogy még így el mertem vele menni boltba,úgy hogy nem takartam el semmivel.

Elmondtak minket mindenféle nem normálisoknak, hogy ennyi idősen ilyet csinálni, meg hogy én emiatt egy jó nagy qva vagyok..

Mi a véleményetek erről? Ez tényleg akkora hatalmas bűn? Soha nem szoktunk egyébként ilyet csinálni, csak most valahogy én is benne voltam ebben a dologban. De nem hinném,hogy most akkor ettől akkora nagy ringyó lennék..


2020. szept. 8. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Anyi igaz hogy felnőtt fejjel nem kellene gyerekes dolgot csinálni
2020. szept. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Igazából engem is izgat ez, de inkább az a tudat, hogy még rajtam van az együtt töltött időnknek a nyoma. Valamiért ez imponál nekem. De mások előtt takarnám.

N

2020. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én 21 vagyok, fiatalabban is hallgattam ezt, bár én fiú vagyok. Véleményem szerint ebben nincs semmi, bár takarni illik a 'jónép' miatt, mert egyesek így reagálnak. Ez olyan mint mikor melegek kézenfogva mennek az utcán. Van, akik felháborodtak, mások meg leszarják.
2020. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Máskor ezt a családi kategóriába írd ki, ott jobban ugranak az emberek az ilyen kérdésre, mint itt.
2020. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2020. szept. 8. 14:57
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
A nagyszüleidnek az bűn, hogy 26 éves vagy, még nincs az ujjadon jegygyűrű meg nem szültél még 3 gyereket. Ilyen az értékrendjük, ők már csak ilyenek, idősebb korra amúgy is kicsit házsártosabbá tudnak válni az emberek. Egyszerű a recept, ha ki van szívva a nyakad akkor hosszú nyakú ruciban mész a nagyszüleidhez, vagy addig nem látogatod meg őket elkerülvén a vitát pont. Ők már nem fognak változni.
2020. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Velük élek.
2020. szept. 8. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz erre jól válaszolni. Az én szememben egyáltalán nem bűn. Ugyanakkor a nagyszüleid szemében ha nem is bűn, természetesen rém kínos. Amikor ők voltak ennyi idősek a szex szinte tabu téma volt. Egy rajtakapott csókolózás miatt a parkban még az iskolában is elővehették őket.


A látható kiszívott nyak ehhez képest egyenesen arról szól, hogy valaki kitette rád a zászlót, amit te büszkén viselsz. Ez amúgy tiniként szokás, huszonéves korra már nem státusszimbólum az ilyesmi. Ebből a szempontból még talán kínos is lehet.


Ha ezt a kettőt összevetem, könnyen megértem a nagyszüleidet. Hangsúlyoznám, hogy nem értek egyet vele, nem mint mondtam az én szememben ez nem bűn, max mosolyognék rajta. Csak azt mondom, hogy az ő helyükben lehet, hogy én is összezavarodnék.

2020. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Mi történt a szüleiddel? Egyébként meg a nagyszüleid vallási fanatista bigott hozzáállása a szexhez, jellemző a korosztályára, meg úgy az egész országra átlagban... Bár a fiatalok ebből próbálnak kitörni, csak nem a megfelelő módszerekkel. Többek között annak a generációnak is nagyban köszönhető, hogy a szexuális kultúra (sok egyéb mellett) a béka feneke alatt van 1 fényévvel...


Jah és mindezt úgy, hogy ők meg szalmakazalból szalmakazalba jártak... egy fokkal nem voltak jobbak, csak éppen mindent elkövetkenek, hogy most ártatlannak tűnjenek, mert ezt a neveltetést kapták. (Plusz van bennük egy nem kicsi irigység, a jelenlegi szabadabb élet miatt, ami nekik annó nem jutott, vagy legalábbis egy annak képzelt élet miatt... :D)

2020. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
15 évesek körében menő közszemlére tenni, ha 20 év feletti emberen látnám, én is kicsit hülyének nézném érte.
2020. szept. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!