Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek van valami ciki storytok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van valami ciki storytok?

Figyelt kérdés

Pl, hogy üzenetbe véletlenül valahogy elküldtetek egy ismerősötöknek magatokról egy intimes képet.


Vagy valamilyen ciki és vicces story tudtok mondani?

Szexualis,intimes téren.



2016. máj. 11. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer dugtam egy jó barátom aki történetesen csaj volt a szülei ágyában, nyaralni voltak, csak egy kisebb balesetnek köszönhetően előbb hazaértek és ránk nyitottak. Elég ciki volt, sőt. :D
2016. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Én teljesen véletlenül egy autó vonóhorgára húztam a fitymám. Meglehetősen sietős reggelem volt utána...

Jusson eszetekbe: az interneten olvastátok, igaznak kell lennie!

2016. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszer a strandon egy anyuka kiszúrta, hogy nézem a kislányát, odajött és felszólított, hogy menjek el onnan. Nagyon szégyelltem magam.
2016. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pszt! ***** válasza:

Több ilyen is van :D Az egyik legcikibb, még a dinoszauruszok kora előtt történt velem. Volt egy srác, aki nagyon szimpatikus volt. Egy baráti társaságba jártunk és sokat hecceltük egymást. Egyszer eljött az az éjszaka, amikor a nő az nő és a férfi az férfi. Természetesen nekem akkor jutott valami rohadt vicces az eszembe, amikor felém támaszkodott én pedig lepillantottam a nemesebbik részére és elnevettem magamat. A srác, szegénykém, olyan vörös lett, hogy azt hittem elviszi az agyvérzés. Természetesen úgy gondolta a családi ékszerén nevetek. Úgy ott hagyott, hogy csak úgy porzott utána a parketta. Azt hittem megbolondulok, mikor felajzva ott hevertem egy szál semmiben. Azóta se dumáltunk igazán, ha összefutunk. Hiába próbáltam elmagyarázni, hogy rohadtul nem rajta, pontosabban nem a farkán, röhögtem, azóta sem tudta megemészteni szegénykém :D

25/N

2016. máj. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hanem min röhögtél?
2016. máj. 11. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a rossz helyre küldtem a képet dolog pont a napokban esett meg velem :)) De meg van pár, írhatsz privátot ha akarsz :D

18F

2016. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pszt! ***** válasza:
Eszembe villant a family guy egyik jelenete, amit azelőtt egy órával néztem :D
2016. máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na erre kíváncsi vagyok, mi volt az a rész.
2016. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek a sztorik se igazan izgik 😂😂. Valami komolyabbakat vartam.
2016. máj. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy én is:D
2016. máj. 11. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!