Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal hétvégén bohóckodtu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal hétvégén bohóckodtunk kicsit, és ő kiszívta a nyakamat. Erre fel a nagyszüleim akkora patáliát rendeztek, hogy zengett bele a ház. Tényleg ekkora nagy égés ez, vagy bűn?

Figyelt kérdés

Én 26 éves vagyok, a párom 35.Azt mondták más az ilyet szégyenli,nem hogy még így el mertem vele menni boltba,úgy hogy nem takartam el semmivel.

Elmondtak minket mindenféle nem normálisoknak, hogy ennyi idősen ilyet csinálni, meg hogy én emiatt egy jó nagy qva vagyok..

Mi a véleményetek erről? Ez tényleg akkora hatalmas bűn? Soha nem szoktunk egyébként ilyet csinálni, csak most valahogy én is benne voltam ebben a dologban. De nem hinném,hogy most akkor ettől akkora nagy ringyó lennék..


2020. szept. 8. 14:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
maradiak. Bar valóban inkább tini marhulás. De ha jól esik csináld!
2020. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!