Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerinted hány éves korig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted hány éves korig lehet vonzó egy nő/férfi? Legidősebb akire eddig felizgultál? Írd a nemed is.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez egy extrém eset, de egyszer volt egy 48 éves nő, aki felizgatott. Sokkal fiatalabbnak nézett ki, lehet csak a smink és öltözék miatt. Egyébként nagyon szexinek tartom nőknél a 35-40es korosztályt. Főleg persze azokat akik jól is tartják magukat, sokkal izgatóbbak tudnak lenni, mint a fiatalok, látszik rajtuk, hogy érettebbek, tapasztaltabbak, nőiesebbek. Más is van így vele? 27/F

2020. szept. 8. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Téged bárki felizgat akin lyuk van...
2020. szept. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Van egy férfi, 50 éves és megőrülök érte. Semmilyen tacskóképű 30-as iránt nem tudok ilyen vonzalmat érezni. Igazi férfi, erős, magas, határozott, intelligens, humoros, őrjítő a mosolya...


Egy jó pasi 50 évesen is nagyon jó pasi.

Egy jó nő 50 évesen már csak úgy jó nő, hogy látszik rajta, hogy valaha bombanő lehetett. A jó pasi viszont 50 évesen is jó pasi, akkor ott a jelenben.

2020. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kor nem számit ha kivános a nő 🙂37f
2020. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Férfiak általában előnyben vannak, ők 50-60 között is tudnak vonzóak lenni. Nőnél már neccesebb, rólam 40 éves koromban még készültek olyan fotók, amikre azt mondják, topmodell kinézetű voltam. Most 50 évesen ez már csak szép emlék. Dolgozhatnék rajta, hogy visszanyerjek valamit a régi formámból, de ennyi idősen már minek??
2020. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, de volt egy nő, kb 50es lehetett, na ő olyan patika állapotban volt, lehidaltam.
2020. szept. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Az apósom legidősebb bátyja annyira szexis és vonzó, hogy kísértésbe esnék ha kikezdene velem. Szerencsére nagyon messze lakik.

Kb. 40-nel idősebb, de elképesztően vonzó a kisugárzása!

2020. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

20-23 lehettem mikor egy 50 körüli férfi tetszett nagyon. Őszülő haj, férfias, karakteres arc...

Meg néhány éve, 40 körül voltam, mikor teljesen megőrjített egy 53 éves férfi. Olyannal még soha korábban nem találkoztam. Az az igazi férfi minden értelemben. Megjelenés, fellépés, kisugárzás...minden. Egyszerűen elmondhatatlan. Soha ennyire vonzónak nem tartottam még senkit azelőtt és azóta sem.

2020. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Á.Zoli ***** válasza:
91%
4-es dolgozz rajta, ne hagyd abba, hogy 60 évesen is azt mondják majd, azt a mindenit, mi a titkod!? 👍😊
2020. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak, akik igényesek magukra és viszonylag "normális", egészséges életmódot folytattak még 40-50-es korban is nagyon jó pasik, akkor igazán.. 😀 Szexuálisan legtöbbször a 30-45-ös pasik izgatnak (párom is ebbe a korosztályba esik), a legidősebb 50 volt, olyan szépen udvarolt, ha nem ilyen élethelyzetben lettünk volna, hanem függetlenek, akkor lehet leolvadt volna rólam a bugyi. Van még két olyan 55+ férfi a környezetemben, aki baromi jól tartja magát és jellemre is kellemes emberek, egyikőjükre se tekintettem soha potenciális partnerként, de nem mondom hogy nem tudnék. 21 vagyok én.
2020. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8/9 Á.Zoli : Köszi, igyekszem összekapni magam.:)
2020. szept. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!