Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom nem képes rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem képes rendszeresen megmosni a nemiszervét, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Konkretan az alompasim volt es el se hittem hogy osszejottunk. 4 honapja vagyunk egyutt. Az elso alkalommal amikor kozelebb kerultunk rgymashoz annyira hogy elokeruljon a farka akkor mar egybol megcsapott egy ilyen keseru kellemetlen szag, de nem erdekelt ugyanugy kivertem neki. Viszont legkozelebb is ugyanez volt. Raadasul amikor vegeztunk egy menettel, nem mosta meg, csak siman visszarakta a gatyatajaba, itt tunt fel nekem hogy nem mossa sose. Utana mar kertrm hogy furodjunk egyutt de azt mondtamh nem szeretne mert neki kellemetlen. Egyebkent folyton dezodorozza magat meg parfumozik, furodni meg nem lattam. Most ugy vagyunk hogy h oralt nem csinalok neki, de gindolkozom hogy hogyan tovabb. Erdekes mert egyszer olyat is csinalt amikor elovette hogy megszagolta az ujjat. Tehat tudhat rola, viszont furdeni nem lattam meg pedig voltam nala egesz nap es szex utan csakugy visszateszi a gatyajaba.

máj. 3. 07:59
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Pfuj
máj. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez így van akkor állítsd választás elé és vagy tisztán tartja vagy szakítás.

Hányinger az ilyen ember.

Mi az hogy kellemetlen neki ha fürdik, ezt mire alapozza???

máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
A kozos furdest tartja kellemetlennek, marmint nem ugy hoztam fel hogy egyedul furodjon mert az bunko lett volna.
máj. 3. 08:03
 4/52 anonim ***** válasza:
54%

De az miért kellemetlen??

EZt kérdeztem.

máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan szemtől szembe. Igénytelen. Nekem a párom a fenekemre mondta azt hogy büdös. Én szóra szeretek együtt fürdeni. Ez már 19 éve.
máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
nem tudom de ez a resze meg talan ertheto lenne, mert nem mindenki szerethet massal furdeni. Szegyellos szerintem
máj. 3. 08:11
 7/52 anonim ***** válasza:
100%

A mai fiatal srácok félnek a víztől. Edzés után is dezodor és go. Nem is értem hogy van barátnője ilyeneknek?! Ráadásul gyönyörű lányok.

Én még nem mondtam egy nőnek sem nemet, ha azt akarta, hogy fürödjünk együtt! Az egyik legszexibb, legromantikusabb dolog. Fura csávód van, szívem...!

máj. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Nem értem, hogy ez miért kérdés bárkinek. Undorító...
máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanolyan igenytelen vagy te is mint a btod, nem veletlenul jottel vele ossze.
máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Adjál neki ultimátumot.
máj. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!