Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja itt ennyi lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja itt ennyi lány azt itt hogy a 13 centi nem kicsi?

Figyelt kérdés

Nem vitatémát szeretnék gerjeszteni ezzel kapcsolatban, csak olvasom itt a válaszokat (mivel akaratlanul is napi szinten van minimum 5 péniszméretes kérdés) de a legtöbb nőnek mindig az a válasza hogy a 12-14 cm az átlag méret.

Nem arra célzok hogy nem kielégítő méret mert ez a méret tökéletesen megfelel a nők 90%-nak (NEKEM IS!) hanem arra hogy szerintem attól hogy élvezhető méret szerintem ez kicsi.

Nem tudom rá azt mondani hogy hú de nagy meg átlag méret, nekem az átlag 15 centi a nagy meg 18 centi felett a 12 centi ebből kifolyólag kicsi kategóriába tartozik. Amit mondtam nem rossz indulatból tartom kicsinek, de ami kicsi/rövid az az.


Ti mit gondoltok?


2020. szept. 8. 18:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
kicsi
2020. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Alapvetően igazad van szerintem. Amikor mondják, mondjuk, hogy "nem kicsi", akkor nem is feltétlenül arra gondolunk, hogy az átlaghoz képest mekkora, hanem inkább olyan értelemben használjuk, hogy az élvezethez elég nagy, kielégítő.


Amúgy neked is 13 centi? Vagy nő vagy? ;)

2020. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem hatalmas, de nem is kicsi. Átlagos méret, én így gondolom.
2020. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3# Megértem hogy így gondolod és teljesen elfogadom a nézőpontod, ahogy mondtam nem harcolni akarok ezekkel. :)
2020. szept. 8. 19:00
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem nagy, de nem is kicsi, átlagos ahogy fent is írják. Ha nem hiszed akkor guglizd ki az átlagos méretek szórását. Egyébként meg a nők nem 90%-ának, hanem 99%-ának felel meg, mert a "tulajdonosa" a lényeg nem a cm-k.

Ez pont olyan mint a mellméret, az "A"-s kosár kicsi, a "B" átlagos, de attól még ha egy vonzó, jófej, laza, értelmes, odaadó nőhöz tartozik akkor pont tökéletes.

2020. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

ugyanolyan ez, mint nekünk pasasoknak a mellek

kicsivel is lehet mit kezdeni meg élvezetes, de ha dolgod volt nagyobbal tudod mi a tuti

2020. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
Az bizony kicsi.
2020. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem kicsi
2020. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Egyetértek veled kérdező.

23/N

2020. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#5 a B kosárméret már csak afrikai országokban átlagos, ahol a lakosság nagy része fiatal és vékony.
2020. szept. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!