Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom azt hiszi, hogy kicsi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt hiszi, hogy kicsi a pénisze, de nem is. Mit tehetek az ellen, hogy ne gondolja így?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve vagyunk együtt a párommal. Nagyon rombolja az önbizalmát az, hogy szerinte kicsi a pénisze, pedig szerintem végképp nem az, sőt. Szerintetek mit tehet annak érdekében, hogy ne gondolja ezt így? Mindig elmondom neki, hogy rosszul gondolja, de sosem hisz nekem.
2017. aug. 12. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, h finomabban dugjon, mert olyan nagy a töke, h fáj ahogy szétdug vele! :)
2017. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Mondd neki hogy kicsi a farka ezért már lassan négy éve egy méretes szudáni dönget
2017. aug. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Semmit nem tudsz csinálni. Ha együtt tudsz élni egy önbizalomhiányos emberrel, akkor nincs teendőd, ha nem, akkor csomagolj!
2017. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
erősitsd meg..azonnal elfelejti, komolyan.
2017. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dehogyis, szeretem őt nagyon. Az ő érdekében szeretnék neki ebben segíteni, hogy ne legyen önbizalom hiányos, de nekem ez nem gond.
2017. aug. 12. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
akk ne csináld, nekem teljesen mind1
2017. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni. Hiába mondod neki, hiába jó minden, ha egyszer nem elégedett vele, nem is lesz az.

Mi már több, mint egy évtizede vagyunk együtt a férjemmel, mondhatok én neki bármit, bárhogyan, mindig orgazmusom van, sokszor hüvelyi úton is, isteni a szex, ettől függetlenül örökké mondogatja, hogy kicsi neki és lehetne nagyobb. Persze azért nem esik önsajnálkozásba és ettől van önbizalma, nagyon is, de ezt kb. minden hónapban hallgatom.:)

2017. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!