Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem a nőknek sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a nőknek sokkal könnyebb párt találni szexhez jutni és úgy általában is látja ez még valaki más is így?

Figyelt kérdés
pl rosszlányokon elég sok duci,molett,telt nő/lány van és járnak is hozzájuk míg 0 mackós pasi van az oldalon
2020. szept. 9. 13:53
1 2
 1/12 alonelyman ***** válasza:
35%
nem írtál újdonságot, ezt minek megkérdezni ami nyilvánvaló?
2020. szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Én is így látom.

22L

2020. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

Sokkal könnyebb nekünk párt találni, de főleg szexpartnert, ebben igazat adok. Viszont van az a mondás, hogy egy férfi a csontig is kinyalja a puncidat, de ha kapcsolatról van szó, akkor fúúj azt nem...

Szóval sokkal nehezebb megtartani egy férfit hosszabb távon, mert nagyobb eséllyel lép le miután megkapta amit akart. Nekünk sincs könnyű dolgunk emiatt. És sajnos ez biológia, a férfiakat hajtják az ösztöneik, mi pedig próbálunk válogatni azok közül akikről feltételezzük, hogy elég érettek egy komoly kapcsolathoz és nem fognak lelépni.

2020. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Ezt mindenki tudja, hogy így van.


#3 Kutatások bizonyították, hogy a nők sokkal hamarabb unják meg a párjukat, mint a férfiak. Szóval a másikat megtartani is a férfiaknak nehezebb.

2020. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
#4 én ilyen kutatásról nem hallottam még, persze attól még létezhet. Viszont a megunás és elhagyás az nem ugyanaz. Én a környezetemben és saját magamon is az ellenkezőjét tapasztalom.
2020. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

A férfiak nők iránti vágya az, aminek ezt köszönhetik a nők, és ezáltal a férfiak is saját maguknak köszönhetik, hogy sokkal körülményesebb szexpartnert találni.

Amíg a nők válogatnak, hogy kivel akarnak qurni, addig a férfiak udvarolgatnak a nedves réseknek.

F

2020. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Inkább azt mondanám, több jelentkező van, de megfelelőt találni nem könnyű nőként sem.
2020. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Voltam duci, akkor senki nem próbálkozott nálam, levegőnek néztek. Mióta lefogytam kezdeményeznek, bókolnak. Tehát az állításod csak a csinos lányokra igaz.
2020. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó szerintem nem a duciknak is több esélye van mint pl egy mackós pasinak vagy akár egy átlagos pasinak.
2020. szept. 9. 15:54
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem meg esélye ugyanannyi van mindenkinek, a kérdés csak az, ki hogyan/mennyire él vele.

23/N

2020. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!