Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem a nőknek sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a nőknek sokkal könnyebb párt találni szexhez jutni és úgy általában is látja ez még valaki más is így?

Figyelt kérdés
pl rosszlányokon elég sok duci,molett,telt nő/lány van és járnak is hozzájuk míg 0 mackós pasi van az oldalon
2020. szept. 9. 13:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
33%
#3 mal maximálisan egyetértek, jól leírta. Szexhez nagyon könnyen hozzájutunk, de egy idő után másra is vágyna az ember, viszont szinte lehetetlen olyan pasit fogni, aki párkapcsolatot akar és tényleg hűséges, normális. Míg egy férfinak ha meg akar állapodni, nagyon könnyű nőt találnia hozzá..
2020. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

11

Érdekes, én ezt nem így látom, bár az is igaz hogy engem senki sem ért meg.

2020. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!