Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki talált már innen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki talált már innen maganak párt vagy alkamit?

Figyelt kérdés
Szamomra kicsit hihetetlen igy ismeretlenul kep nelkul
2020. szept. 9. 14:42
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
0%
Aki igent mondott azt csak kamuzik.
2020. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%

#41

Te pedig csak irigy vagy. Nekem is volt már innen egész helyes kis pasi 😁

N

2020. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
91%

42

Hát nem tudom, én mindig azt olvaasom itt a lányoktól hogy nem ismerkednek meg nem kérnek privit, meg állandóan azt olvasni hogy csak élőben hajlandóak ismerkedni.

Ezen az oldalon azt sem szabad elhinni amit kérdeznek...

2020. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem volt már szerencsém. Tény, hogy kb 1000-ből 😅
2020. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is sikerült itt találni egy nagyon intelligens, nagyon jóképű pasit, aki brutális volt az ágyban. Magam se hittem el hogy ez tényleg itt sikerült:D de ennek már vagy 4-5 éve. Szerintem kb ő lehetett az egyetlen ilyen férfi itt az oldalon. Azóta rengeteg idiótába futottam bele. De már nem is ismerkedem itt

23N

2020. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
Lányok, szexuális kapcsolat? 28F :).
2020. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Szimpatikus nőkkel csevegtem már az oldalon az elmúlt 2 évben. Lett egy alkalmim is egy nálam idősebbel. Igazából a sajttal töltött párizsin kívül (ami relatíve nem segít ilyenkor) nincs receptem. Egyszerűen az adott témában elkezdünk beszélgetni valakivel, kicsit ökörködve aztán ahogy alakul úgy lesz.

Most fent vagyok egy chatoldalon is, onnan is lett egy kalandom. Megmaradt a barátság továbbra is :)

Csak lazának kell lenni, és ne legyen komoly baj a toronyban :P

28F

2020. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Nem volt. Nyilván azért is, mert én minden alkalommal a mondandóm végére odaírom, hogy párban vagyok (F67)

De azért egy kis szexcsetes huncutkodásra vevő vagyok. Párban négyesre is.

:)

Hiszen ki tudja, mi lesz a vége?

F67/N62

2020. szept. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nem lett belőle komolyabb, pedig szerettem volna, de félt a távolság miatt. Így csak egy nagyon jó hétvégét töltöttünk el együtt...
2020. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
#48 Irigylésre méltó ez a nyitottság. Főleg, hogy ebben a korban meg még kevésbbé megszokott.
2020. szept. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!