Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan viszonyul a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan viszonyul a saját fétiséhez?

Figyelt kérdés
Igyekeztek minél jobban megélni, vagy inkább elnyomni szeretnétek magatokban, és megszabadulni tőle?

2020. szept. 9. 15:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%

Igyekszem megélni, amennyire lehet.

30/F, pisifétises :)

2020. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elnyomom, mert a párom nem lenne benne partner. Szívás. Pedig nem is kirívó dolog, csak egy kis enyhe durvulás. Pech.
2020. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Utolso.. Hat akkor nem a megfelelo partnerrel vagy ha nem elheted ki ugymond amit szeretnel..
2020. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát figyelj, nekem a hálóing egy fétis, amit elég könnyű megélni. A másik meg a cicafül, ezt óvatosan hozom csak fel.
2020. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ruhafétis. Igyekszem megélni, igen, nekem ez örömforrás.
2020. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Eszem ágában sincs elnyomni, csak nincs kivel megélni, ennyi.
2020. szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy nyomom el, minek tenném?

Igyekszem minél inkább megélni, nyilván ez attól függ, épp milyen partnerrel akad össze az ember.

(bdsm - szub,mazo, pisiszex)

23N

2020. szept. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

A fétiseket elnyomni mintha gátat akarnál építeni egy patak útjába. Duzzad-duzzad a tározó, de egy idő múlva vagy átbukik a tetején, vagy alámossa a gátat, elfolyik az oldalán - a vágy olyan mint a víz, megtalálja a rést.

Ha jogszabály nem tiltja, egészségre nem ártalmas akkor nem visszafogni kell hanem megélni, akkor leszel teljesebb, akkor leszel önmagad!

2020. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy nélküle teljesebb lennék! Elég nehéz olyan párt találni akivel pont ugyanaz a fétisünk, és mindketten élvezzük! Persze én is igyekszek megélni mert örömet okoz, de közben tudom, hogy jobb lenne nélküle.
2020. szept. 9. 19:31
 10/26 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom megélni, így megszabadulni szeretnék már végre tőle. Lábfétis a dilim...:(
2020. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!