Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan viszonyul a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan viszonyul a saját fétiséhez?

Figyelt kérdés
Igyekeztek minél jobban megélni, vagy inkább elnyomni szeretnétek magatokban, és megszabadulni tőle?

2020. szept. 9. 15:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem farmer fétisem van. De meg tudjuk oldani. Ezért kell olyan csaj akinbenne van ilyenben.
2020. szept. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%

Én szeretem a pofozást,fojtogatást,arconköpés,elfenekelés stb. hajhúzást,megkötözve a lányt kemény análszexet,de ilyen Nö ritka mint a fehér holló...

Hiába a fétis ha nem tudjuk kiélni,megélni...

2020. szept. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szeretném megélni. Párszor sikerült már, de elég ritkán akad hozzá partner. F
2020. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Neked milyen fétised van? Egyébként meg igyekszem minél jobban megélni. :) Bár domináns vagyok (partnerhez alkalmazkodó szadizmussal, mert alapvetően imádom az ilyen játékokat, csak nem mindenki vevő erre még a szubok között sem), úgy hogy nem annyira egyszerű. :D
2020. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Az én fétisem a női has! Kész vagyok ha meglátok egy szép hasat! Vagy ha meglátok egy jó nőt, egyből elképzelem, hogy milyen lehet a hasa.

Én is igyekszem kiélni mert örömet okoz. Sokszor sikerül is mert azért ez annyira nem durva. Csak akkor van gáz ha komoly kapcsolatot szeretnék a nővel és ő ezt nem szereti. Sajnos ment már rá erre kapcsolatom olyan nővel, akivel amúgy nagyon jó lett volna.

2020. szept. 10. 21:41
 16/26 anonim ***** válasza:
49%
nálam sajnos a taposás fétis van jelen, kb mindennap látok szép cipős női lábakat az utcán így nem is igazán tudom elnyomi. Megélni meg sajnos nem tudom kivel. 22/f
2020. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Megélem.. szerencsém van, a párom partner benne lovaglóruha/csizmafétis 34/F
2020. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Farmer fétis de megoldjuk
2020. szept. 18. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nekem szemüvegfétisem van!Vonzanak az erős dioptriás szemüveges nők!
2020. szept. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
70%
Fekete Leggings nadrág meg a farmer nadrágok.
2020. okt. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!