Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők, akik megcsalják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, akik megcsalják a párjukat! Újra meg fogjátok tenni, ha lehetőség lesz rá? Élvezitek mással a szexet?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 12:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem annyira mint vele. A férjemmel a legjobb de sajnos a gyerekekkel ritkán van rá alkalom. Ha viszont van rá alkalom (pl gyerekek nélkül vagyunk) akkor nem kell sietni órákig tudjuk egymást kényeztetni. De ez ritka és jó ideje az egyik kollégámmal történt ez az. Nem olyan jó mint a férjemmel mert mindig sietni kell hogy ne bukjunk le. Viszont kéznél van, bármikor lehet és ettől olyan vonzó....hlhy nem kell a gyerekekhez alkalmazkodni. De ha azt nezem melyik kielegitobb akkor a ferjemre voksolok. Emiatt massal/tobbe nem is szeretném megcsalni. De a jelenlegit még sem tudom lezárni. Bonyolult mi?
2020. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
#1 hol dolgozol, úgy értem mit? Hogy/hol tudjátok kollégával megoldani?
2020. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%

Nincs tartós partnerem mellette. 2x fordult elő, egyszer szinte szakítottunk, nagyon undorító dolgokat mondott nekem majd lelépett az éjszaka közepén és ott hagyott a lakásban. Gondoltam fájdalmamban, hogy áthívok valakit, had dugjon meg ott az ő àgyában... messze nem volt jó szex sajnos. A másik alkalommal pedig nem volt szex, megujjazott egy pasi, azt nagyon jól csinálta (sajnos a párom szinte soha nem teszi meg ezt nekem), de le is állítottam utána a pasit, nem akartam szexet. Nem tervezem többször megcsalni. A szex vele nagyon jó, csak keveset igényli és nekem ez sokszor nagyon nehéz. Főleg hogy nem nagyon szokott külön velem foglalkozni, kényeztetni, pedig iszonyatosan vágynék több elő/utójátékra. De hiàba mondtam neki sokszor, nem változtatott ezen. Nem igazàn szokott orgazmusom lenni. De ettől függetlenül persze nagyon élvezem a szexet vele (ő az első aki sok perverzebb vágyam ki tudja elégíteni, ebben nagyon egymásnak lettünk teremtve), csak a mennyiség kevés meg több kényeztetésre vàgynék. Én mindent megadok neki a szexben, sokszor random leszopom stb és jól esne ha csak negyed ennyi figyelmet kaphatnék tőle vissza.. de hát ez van. Mostanság egyre jobban bírom ezt, hozzászoktam mondhatni. Viszont józanul nem tudnék lefeküdni mással, az ujjazást engedtem és élveztem, tudom ez is megcsalás, de a számba nem kerülhet más farka és szexelni se fogok senkivel.

(Mellesleg lehetőség állandóan lenne, csinos nő vagyok, sokan udvarolnak nekem. Úgyhogy nem a lehetőségeken múlik)

2020. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem élveznék nem csinálnák... ettől félrelépni még nem túl korrekt dolog.
2020. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

A férjemet nem kívànom így vele nem jó. Csak kötelesség. Figyelmetlen, gyorsan elélvez és akkor vége a műsornak, nem érdekli hogy én fel vagyok izgulva. Ráadàsul kicsi a mérete és az sem mindig kemény szex közben.


A barátommal teljes mèrtékben kielégítő. Nem tudjuk abbahagyni a kapcsolatot.

A két családot nem akarjuk szétrombolni, baráti család, rendszeresen összejárunk, együtt nyaralunk.

2020. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
45%

5: a férjed nem tud róla?


Amugy kosz a lepontozást fő hogy az ember lehet őszinte.

Irodista vagyok és a mosdóban oldjuk meg ha sokan vannak. Ha csak ketten vagyunk akkor meg bárhol. Szerencsére elég jo labirintusos a hely.


1es

2020. szept. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

Nem tud róla. A barátja a szeretőm, a szeretőm feleségével is jó a viszonyom.

Ha kitudódna akkor minden borul. Ez egy külön pikantériàja a tiltott szexnek.

2020. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem ertem akik sirnak hogy ilyen a ferjuk, megbeszelni luxus vele?
2020. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
Miért beszélnék meg? Ezek a nők angyalok. Ha férfi teszi ugyanezt az féreg.
2020. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%
Nincs mit megbeszélni vele. Nincs vele semmi gond. Nem ő a hibás. Egyszerűen csak túl nagy a kisértés és nem érzem úgy hogy kizárná egymást az hogy vele vagyok és hogy mással vagyok. Sőt a viszonyom óta annyira megszerettem újra a szexet hogy vele is többet csinálom :) még profitál is belőle ha azt vesszük
2020. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!