Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen tippeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen tippeket adnátok egy férfinak aki szexkapcsolatot szeretne kialakítani egy nővel?

Figyelt kérdés
Nem fogok senkinek privát üzenetet írni, csak szeretnék női szemszögből tippeket, tanácsokat kapni.

2020. szept. 10. 15:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%
Tegye azt.Inkább mint meleg legyen.
2020. szept. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Legyen sok pénzed és legyél izmos.
2020. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%

-Tisztázd magadban, hogy mit szeretnél pontosan, és miért? Mi az oka, hogy szexkapcsolatot keresel és nem barátnőt?


-Légy őszinte a szándékaidról, kommunikáció ugyanúgy kell


-Ne hidd azt, hogy ezzel az egyszerűbb utat választod. Emberileg ugyanúgy ki kell jönni vele mint egy másféle kapcsolatban, ugyanúgy alap a másik tisztelete, határok elfogadása stb


-Ha nem vagy jó az ágyban, a dolog nem fog működni. És itt 0 indoka van a csajnak színlelni


-Ne gondold, hogy ebben a szituban a csajnak okés lesz ha te fűvel-fával kefélsz. Ez ugyanúgy rizikós, és a legtöbb ember nem akar clamidiát...


-Fogadd el, hogy nem mindenki nyitott az ilyesmire. Tök felesleges rossz ajtón kopogtatni, akinek ez nem teája, azt hagyd békén

2020. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem a pénz az utolsó dolog amire egy nő vágyik egy férfitól. A 21. században a nő is megkeresi minimum ugyanazt az összeget amit egy férfi megkeres. Egy szexkapcsolatot pedig végképp nem a pénz határoz meg. Mindenkinek az kell amiből hiánya van.
2020. szept. 10. 15:21
 5/28 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a válaszod. Ezekkel a dolgokkal mind tisztában vagyok, és egyértelmű hogy alap szükségletek. Igazából arra lennék kiváncsi (és ezért is szól pont nőknek a kérdés), hogy hogyan tudnám neki felhozni a témát úgy hogy ne taszítsam, üldözzem el vele. Vagy ne is hozzam fel csak magától jöjjön a dolog, és aztán vagy kialakul valami vagy nem. Mondjuk ha a nő eleve vonzódik a külsőmhöz, és a személyiségemhez/kisugárzásomhoz, akkor eleve nem üldözöm el, de attól még lehet hogy nem nyitott a témára. Jelek ide vagy oda, egy nő fejébe sajnos nem lehet belelátni.
2020. szept. 10. 15:32
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy konkrét csaj, vagy csak úgy általában szeretnél kötetlen szexpartnert?
2020. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
#6 Egyenlőre nincs konkrét csaj. Ha mondjuk lenne egy nő, és valami miadt egyikünk sem akarna párkapcsolatot, de lenne kölcsönös szimpátia, és vonzalom, akkor tudjam hogy megközelíteni a témát.
2020. szept. 10. 15:46
 8/28 anonim ***** válasza:
42%
Ezt úgy kell felvezetni, hogy már az elején ne tudjon komolyan venni a nő. Látszon rajtad hogy nem feleségül akarod venni. Flörtölj, tegyél kétértelmű megjegyzéseket, nyugodtan hozzáérhetsz a derekánál pl mikor előreengeded az ajtóban (de ne kezdd el fogdosni, az más tészta). Magyarul jelezz neki hogy nem komolyak a szándékaid, persze legyél udvarias kedves de olyan rosszfiús módon. Legyen jó szöveged! Na akkor garantált a siker és nincs félreértés. Ha nem jelzel sehogy az elején, akkor azt fogja hinni hogy kapcsolatra ismerkedsz és mikor bedobod a szexet felpofoz mert egy tapló vagy. Legyél egyenes ilyen szempontból. De ne vágd a fejéhez szó szerint hogy megdugnàd. Ha kérdezi milyen célból ismerkedsz, mondd hogy nincsenek célok, jó társaságotkeresel vagy Shogy alakul, nem vetsz meg semmilyen forgatókönyvet vagy valami hasonló bullshit dumát
2020. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
96%

8-as, ennél szerintem egyszerűbb, ha őszinte. Én bizony félreértettem ilyen flörtölős férfit, mert nem gondolom a szexualitást valami alantas dolognak és amikor flörtölt és bókolt, azt gondoltam, nem csak a lába közt vannak azok az érzések. Volt egy olyan téveszmém, hogy ha nem öltözök túl kihívóan, akkor nem akarhat engem senki "csak szexre", tehát ha férfiként közeledik, akkor érzelmei is vannak. Aztán megtanultam, hogy de, akarhat, és élethelyzettől is függ az, hogy a másik mit akar. Pedig legtöbbször úgy öltözök, mint egy apáca.

A lényeg, ki lehet azt mondani nyugodtan, hogy csak szexet akarsz, ha a lány nagyon vonzódik vagy szerelmes, ezzel is be fogja érni.

2020. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
#8 Értem, és kösz a választ. Nem tudom hogy a 3-as válszoló is te voltál-e, de ahhoz a kommenthez visszatérve én őszintén szólva nem látok sok különbséget egy szexkapcsolat, és egy párkapcsolat között. Az eggyütt élés (ami lakótársaknál kivétel), és a család látogatás hiánya talán az egyetlen ami megkülönbözteti egy párkapcsolattól, meg persze a komolytalanabb közeledés. A szex mindkét esetben jó kell hogy legyen ami érthető, és még csak nyitott kapcsolatnak sem lehet nevezni, ha egyik fél sem léphet félre. Oké, tegyük fel egy szexkapcsolatban nyílván nincsenek randik, közös költség, közös tervek, és közös utazás, de akkor ez hogy nem az egyszerübb út? Ha objektíven nézem akkor egy szexkapcsolat = párkapcsolat problémák, nehézségek és hátrányok nélkül. Már csak egy kérdés maradt. Mi az előnye egy párkapcsolatnak egy szexkapcsolattal szemben?
2020. szept. 10. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!