Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az... Hogy a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az... Hogy a pasik sokkal könnyebben találnak maguknak nőt mint a nők maguknak pasit???

Figyelt kérdés
Mármint szexre vagy párkapcsolatra vagy bármire? A nők nem szexelhetnek úgy mint a pasik???

2020. szept. 11. 00:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert... Nincs így. Unalmasak az ilyen átlátszó troll kérdések.
2020. szept. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát bocs hogy engem ez érdekel..
2020. szept. 11. 01:03
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Hogy érdekelhet ez, ha nincs így? Ha a pasik annyival könnyebben találnának, miért pasiktól jön annyi szűz kérdés?
2020. szept. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Pont ugyanolyan könnyen találnak... - ugyebár két oldala van az éremnek, amelyik pasi könnyen talált ahhoz a "túloldalt" (heteróknál) kell lennie egy nőnek is.

Sőt igazából a dolog fordítva működik. Ha egy nő csak szexet akar akkor elég kinyilvánítania és máris sorban állnak a pasik akik dugni akarnak. Ha komoly kapcsolatot... na akkor is jönnek akik dugni akarnak, csak nem könnyű közülük kiválasztani a normálisat.

2020. szept. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Egyértelmű, hogy unatkozó kérdés ez.

1 igazi baromság, aminek soha, még az őskorban sem volt alapja, de ezt te is tudod, csak unalom van.

F

2020. szept. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Na jó komolyan mondom mindjárt eldurran az agyam.. rohadtul nem "unatkozós", nem "trollkodós", nem "átlátszó" kérdés hanem rohadtul felbaszták az agyam és megkérdeztem.. amúgy meg ha szerintetek hülyeség akkor a f@sznak válaszoltok rá
2020. szept. 11. 01:22
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Ne bántsátok már ! Kedves kérdező, sajnos az állításod nem teljesen helytálló, 1 fiúnak a mai világban elég sok dolgot fel kell mutatnia 1 komoly kapcsolathoz, főleg a stabil hátteret, az önbizalmat , ha ezek nincsenek akkor az egész bukta és jön majd a síránkozós csávó, aki megmondja tutit hogy vagy jól kell kinézni vagy legyen sok pénzed ( részben sajnos néha ez megállja a helyét) de ha körbenézel a világban, nem mindenki tökéletes, és vannak olyan bomba nők /lányok olyan krumpli hímneművel...el se tudod képzelni miért, de vannak és a vicc hogy fordítva is igaz, van olyan nő aki 1 görög istennel van. Nos én nem tudom eza kérdés honnan jött neked, de választ adva nem könnyebb sőt....
2020. szept. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Onnan jött, hogy az egyik haverom felidegesít... Mindig van neki valami nője el nem tudom képzelni hogy honnan... Én meg keresem a pasikat de egyszerűen semmi...
2020. szept. 11. 01:42
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Marsról pottyantál közénk?:D
2020. szept. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%
hány éves vagy ha szabad kérdezni ?
2020. szept. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!