Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vettem észre, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy az egyszerűbb emberek könnyebben/gyorsabban találnak társat maguknak?

Figyelt kérdés
Ha nem, és tényleg általános tendenciáról van szó, mi lehet ennek az oka? Igaz, nagyobb a kínálat - de a kereslet is!
2013. dec. 14. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, én is észrevettem. ez így van.
2013. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan mit értesz egyszerűbb alatt. Én elég egyszerűnek érzem magam, mégis nehezen találtam hozzám illőt, mondjuk voltak elvárásaim is, természetesen nem volt mindegy, kivel leszek.
2013. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igénytelenebbek, mindegy kivel jönnek össze csak ne legyenek egyedül mert az ciki nekik.
2013. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igénytelenebbek is, na meg egymással szemben is igaz, hogy kölcsönösen nem szeretik a problémás eseteket. A világ pedig egyre bonyolódik. Régen azért is nem váltak annyian, mert a többség vidéki volt és egyszerű. Szóltak egymáshoz két szót naponta, aztán kész.
2013. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ez a kijelentés teljes mértékben helytálló! egy hülye ember nem nagyon agyal, nem válogat, összeáll azzal akivel összefut a diszkóba és összeragadnak. ismerek diplomás sok nyelven beszélő középvezető nőket, hát velük nem egyszerű egyről a kettőre jutni :D nem akarok senkit se leszólni, de kicsivel bonyolultabb lelkek mint a műkörömépítő lányok, mondjuk olyat nem ismerek, de ismerősöm ismer. és nyilván a kereslet kínálat is közbeszól.
2013. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akiknek nincsenek elvárásaik,azoknak nem nehéz megfelelni.

Szerencsére én nem vagyok egyszerű és az elvárásaim is normális magasságban vannak,de még nem találtam olyat,aki átment volna a rostán.

2013. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%

"Igénytelenebbek is, na meg egymással szemben is igaz, hogy kölcsönösen nem szeretik a problémás eseteket. A világ pedig egyre bonyolódik. Régen azért is nem váltak annyian, mert a többség vidéki volt és egyszerű. Szóltak egymáshoz két szót naponta, aztán kész."

Miért, szerinted ma több a budapesti, mint a vidéki? Illetve aki vidéki az törvényszerűen egyszerű is?

Ilyen buta embert...


A kérdésre: igen, könnyebben és gyorsabban találnak társat, én is azt vettem észre. Valóban nagyobb a kereslet-kínálat, és nincs annyira nagy elvárás a társsal szemben.

2013. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy értettem a vidékit, hogy falusi, nem városi. Ráadásul régen falusinak lenni is mást jelentett. Felületesen ítélkezel, ami nem az értelem jele. :)
2013. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy az én olvasatomban az "egyszerű" nem azt jelenti, hogy buta, hanem azt, hogy nem bonyolítja feleslegesen túl az életét. Hogy az ilyen ember könnyen talál-e párt, az változó.
2013. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Illetve aki vidéki az törvényszerűen egyszerű is?"


Egyébként igen, úgy gondolom, hogy pl. száz éve a falusiak tanulatlanabbak és egyszerűbbek voltak. Talán életrevalóbbak, de ezt idős falusiak mesélték, amit írtam. Férj és feleség néha napokig alig beszélt egymással. És nem azért, mert összevesztek, csak mindegyik tette a maga dolgát.

2013. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!