Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmernétek így menni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmernétek így menni egy kolléganőtökkel swinger klubba? 23/F

Figyelt kérdés
Egyik kolléganőm aki elég jó csaj eljönne velem swinger klubba de ő le sem vetkőzne ott meg semmit sem csinálna de szívesen megnézné,hogy én ott szexelek.Én nem merem bevállalni.Be mernétek vállalni?
2020. szept. 11. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen be
2020. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Be. Mondjuk az furcsa, hogy le sem vetkozne. Azert mondjuk ahogy ezt igy lebeszeltetek, nem tudom elkepzelni, elmeselhetned a reszleteket:)
2020. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez komoly 23 éves férfi, és azt írod hogy nem mered bevállalni. remélem ez is kamu kérdés, kérlek istenem ad hogy az legyen.
2020. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Persze hogy bevalalnam :)

Szerintem ő is kedvet kapna, persze ha bevalalos csaj.

Biztos az mert ezt a témát föl hozta neked.

2020. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valszeg látni akarja mit tudsz, mert ha béna vagy, nem vele bénázol. Ha jó vagy, dugni fog veled. Ennyi.
2020. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz, de olyan nincs hogy nem vetkőzik... nem kell meztelen lenni, de van dresskód, ruhástól nem lehet bemenni, át kell öltözni előtte (min. fehérneműre). Ha látja hogyan szexelnek mások előtte, akkor könnyen megjöhet neki is a kedve. Egyébként... lemész és ha mást nem legalább te dugsz egy jót :)
2020. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden klub halála egy ilyen páros!

A nő nem vetkőzik, a pasi besz@ri...

Az én klubomba be sem jöhetnétek így; nem rátok van szüksége a vendégeimnek!

2020. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!