Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok volt aki elgondolk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok volt aki elgondolkodott azon, hogy nem az igazival akarja elveszíteni a szüzességét, hanem olyannal aki előtte "felkészíti" a nagy alkalomra?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 21:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az a baj a legtöbb Szűz az szüzet keres így világos és egyértelmű hogy ez nem lesz felkészítés. És nem lesz egy felemelő érzés valljuk be. Két kezdő ritkán hoz össze olyan alkalmat elsőre sőt második alkalomra is ami remek lesz, egy kettő kivétel talán akad. Aztán hiába a kémia és szerelem és lehetne a közhelyeket sorolni. Már nekem is volt alkalom hogy én mint tapasztalt vettem el lány szüzességét, illetve nekem is egy tapasztalt vette el. Mindkettő remek volt és én is és eddigi partnerek is örültek a dolognak, hogy egy tapasztalt emberrel sikerült egy első és így igazán jó élményt szerezni.
2020. okt. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!