Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha tetszik nektek egy fiú akkor elgondolkodtok azon hogy vajon mekkora lehet neki?

Figyelt kérdés

Pl ha magas egy fiú akkor összejönnétek azért mert abban reménykedtek hogy neki nagy van?


Tetszem egy szép lánynak most, de mivel magas vagyok lehet azt hiszi hogy az is nagy. Pedig annyira nem, 15-16 cm mereven.


2019. szept. 7. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Én elszoktam de pont azért mert nem szeretem a túl nagyot
2019. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Felejtsd el.


17-18 alatt csak égeted magad. Megprobálhatod mert esély mindig van, de pont annyira kicsi mint a farkad

2019. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

El, de inkább azon, hogy MILYEN, nem azon, hogy mekkora lehet neki. Pl. hogy szőrös-e neki és mennyire, vagy milyen a színe vagy a formája.

A méret annyira nem érdekel, ha látom a farmerjában, hogy gusztusosan domborodik a csomag, az már nekem bőségesen elég.

24L

2019. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodom, inkább odanyúlok. :P
2019. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3


És mire mész a farmer domborodásával, ha az illetőnek vérpénisze van, nem húspénisze. Nekem pl. lankadtan 5-7 centi, mereven 18. Alsógatyában sem sok látszik belőle, nem hogy nadrágban. Főleg, hogy a lábaim is izmosak. Szóval ez a nadrágon keresztül megállapítás nem sokat ér.

2019. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
En elszoktam
2019. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5


Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de nekem imponálóbb, ha domborodik a srácnak akkor is, ha nem áll neki. Szóval dekoratívabb az a típus. Én elhiszem, hogy neked ennyit nő, de egy 5-7 centis vérpénisz mégiscsak zsákbamacska. Ami meg petyhüdten is van 10-12, az már kisebb tuti nem lesz, legfeljebb nem vagy alig nő.

2019. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!