Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden vágyam a szexben, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden vágyam a szexben, hogy G-pontosan élvezzek spriccelve vagy folyva. Tudtok adni tanácsot?

Figyelt kérdés
Ha nem megy, annak is örülnék és a párom is, ha pisilnék az élvezettől, mindegy mi, csak folyjon, akár ujjazással vagy behatoláskor. Akinek sikerült, gyakoroltatok, vagy spontán jött? Van aki gyakorlással fejlesztette ki közületek? Köszönök minden építő, nem sértő hozzászólást.

2020. szept. 14. 19:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es, neked nincs farkad? Hihetetlen, hogy egyeseknek a szexről az ujjuk jut eszükbe.
2020. szept. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mi ebben a hihetetlen nem tudom. de inkább ne válaszolj.
2020. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászolasokat, tanacsokaz! Az elmúlt napokban olvasgattam tapasztalatokat, az irigylést váltott ki bennem, ha 18-19 éves minden gyakorlat nélkül eleri. Viszont némiképp megnyugtatott, hogy valaki 37 évesen tapasztalta meg először, egy srác írta, hogy ő 40 évesnek előhozta, és még 50 éven felüli nőnek is sikerült először. Tehát lehet gyakorolni, fejleszteni. A huvelyi orgazmus se jött magától, párkapcsolatban néha 1-2 év is kellhet hozzá, nekem is 1 év után volt az első.Olyan tanácsot is kaptam, hogy persze gyakorolni lehet, de élvezzem, adjam át magam és engedjem el a gorcsos akarast, ha elengedem, majd ez is érkezni fog... Mint az egyszerű huvelyi orgazmus.
2020. szept. 20. 18:34
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Nekem meggyőződésem, hogy ehhez nem kell semmit gyakorolnia a nőnek, ez csak a férfin múlik. Ha a G pontot lökdösi, váladék választódik ki nagy mennyiségben. Minél ritmusosabban, annál több és annál brutálisabb mennyiség. Ha nem találja meg a G pontot, akkor megfeszülhettek mindketten, akkor se lesz squirt. Alá kell polcolni a derekat. Felfelé görbülővel még ez se fontos, mert el fogja érni. Mármint szemből. Másfelé hajló pénisszel nem lesz squirt, legalábbis misszionáriusban biztos nem.

Egyébként a squirt egyáltalán nem mindig jár együtt orgazmussal. Nekem többször is volt, soha nem járt együtt orgazmussal, viszont

2020. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
A partnered ügyességétől függ! Ha ő tudja hol és mit kell csinálni... A legtöbb pasasnak halvány lila gőze sincs a női testről és működéséről...
2020. szept. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
62%
Baratom ha ujjazni szokott mindig spriccelek, egymas utan 10x is siman, viszont nemtudom mi a taktika, eddig csak nála spricceltem
2020. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!