Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ilyen igazságtalan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan a férfiak élete?

Figyelt kérdés

Ha kis farokkal születik örökre olyan marad, mert operációval is max +1 cm vasragság és +2 cm hossz érhető el.


Kis mellű nők bezzeg kijöhetnek óriási szilikon csöcsökkel, seggüket is feltöltethetik, ha lusták guggolni.


Utolsó szempont pedig egy átlagos kinézetű nő is bármikor szexhez juthat, de még a fullos pasiknak sem ennyire könnyű :(



2020. szept. 15. 10:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
te is betehetsz egy 30m-es uborkát a naiba
2020. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Mennyire kicsi a tiéd? Azért a 14-15 cm még rendben van, annyi miatt ne keseredj el.
2020. szept. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazságtalan, ha nem tudsz csajozni, több marad nekünk
2020. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Mennyire kicsi a farkad?

A legkisebb akivel dolgom volt az 9 cm (ő mondta, de nekem nagyobbnak tűnt vmennyivel). Szóval nem lehetetlen, persze annak a pasinak volt ám rendesen önbizalma a kis farka mellett, határozott is volt és sportos testalkata, ez pedig vonzó. Ezeket a tulajdonságokat te is megszerezhetednéd.

2020. szept. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazságtalan. Te például tudsz állva pisilni, és nem kell menstruálnod.
2020. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
50 évesen te még simán szedhetsz fel 30as nőket. Egy 50 éves, főleg gyerekes nőnek viszont kb 0 esélye van pasizni.
2020. szept. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%
A mellnél, fenéknél elég, ha megnövesztik fix méretre, nem kell szexelésnél nagyobbra és keményebbre változnia. Van különbség a csak esztétikai és a funkcionális tényezők között.
2020. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Átlagnál kicsivel nagyobb méretű férfi vagyok, tehát nem vagyok érintett, de én is filozofáltam már ilyesmin haverokkal, hogy a nőknek mennyi téren van könnyebb dolga :D

Igen, ha tényleg kicsi a f-szod, akkor azzal egyszerűen nem tudsz mit csinálni, ráfaragtál.

Lehetsz nagyon pénzes, lehetsz izmos, lehetsz magabiztos, lehetsz humoros, ezzel nem tudod ezt kompenzálni. Max. olyan nőket tudsz összeszedni, akik a pénzed által nyújtott kényelemért és státuszért cserébe hajlandóak a saját szexuális élvezetüket másodlagos helyre sorolni. De az ilyen nők is jobb esetben csak álmodoznak egy méretes f-szról, rosszabb esetben félrekúrnak.

Persze van nagyon-nagyon kevés olyan nő, aki tökéletesen megelégszik egy kis farokkal, mert olyanok az anatómiai adottságai, de ez tényleg nagyon kevés, százból talán egy.


Ehhez képest egy nő a szex élvezetét megkeserítő szépséghibáit, pl. randa, lógós parizercsöcs, stb., szimpla műtétekkel tudja korrigálni.


Hát ez van, nőként sokkal könnyebb dugáshoz jutni, és sokkal kevesebb erőfeszítésükbe kerül szexuálisan vonzónak lenni, ez a férfisors.


Más szempontból meg nekünk jobb:

- nem keseríti meg minden hónapban 3-4-5 napra az életünket a menstruáció

- nem klimaxolunk

- többet keresünk, így anyagilag nem vagyunk rászorulva annyira a párkapcsolatban élésre

- fizikailag erősebbek vagyunk, így nem kell tartanunk se nemi erőszaktól, se párkapcsolaton belüli erőszaktól


Egyébként meg amilyen hihetetlen tempóban fejlődnek a szexrobotok, szerintem max. 10 évet kell rá várni, hogy kijöjjönek a majdnem tökéletesen élethű modellek, amik nem csak kinézetre élethűek, hanem még a szex közbeni mozgást és viselkedést is élethűen imitálják, azok meg minden apró kis részletben a megrendelő igényeire lesznek szabva.

Szerintem a szexuálisan frusztrált, komplexusos férfiak, incelek, stb. számára ez lesz a megoldás.

2020. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
8-as tökéletesen leírta a lényeget. Ha nem születtél nagy farokkal, akkor max úgy lesz kapcsolatod, hogy a párod megcsal.
2020. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

9:

Igazából nem ezt írtam, csak te ezt értetted ki belőle.

Nem kell nagy farok. Egy átlag méret elég a nők 80-90%-ának.

Akkor vagy szarban, ha kicsi. Mondjuk 10 centi.

2020. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!