Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti nem tartjátok igazságtalann...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zetsu99 kérdése:

Ti nem tartjátok igazságtalannak, hogy egy nő akkor szexelhet, amikor akar, minden következmény nélkül, és nekik kisebb az igényük a szexre, férfiak tömkelege pedig szenved?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 11:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Miért szexelhet akkor, amikor akar?

Miért minden következmény nélkül?

Miért kisebb az igényük a szexre?


Csak ezeket nem értem a kérdésben...

2020. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
80%
Szerintem sz*rd le azokat az embereket, akik téged lesz*rnak
2020. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted a férfiak lesznek terhesek??
2020. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Dehogynem, mintha én írtam volna ki a kérdést! Pont az a nem jut könnyebben szexhez, amelyik jobban bírja anélkül. Ki érti ezt?
2020. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Ennek az egész kérdésnek semmi értelme nincs. Attól mert te nem tudsz senkivel se szexelni az nem a nők hibája.
2020. ápr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Igen ezért szokták azt mondani hogy -Ha egy nő akarja ,egy férfi pedig ha tud!!
2020. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Akkor szexelhet amikor akar? Mert te nem?

Ha jó kiállású vagy, nem nyomulsz te is bármikor felszedhetsz bárba, buliba egy egy-éjszakás kalandot. Meg persze ott a prostizás is.


Minden következmény nélkül? Mi van ha a csávó ódzkodik az óvszertől? Mi van ha véletlenül a fogamzásgátló nem hat, mert teszem azt elrontottam a gyomrom, vagy ha későn veszem be az esemény utánit? A gyermekszülés és gondozás persze a mi feladatunk, a pasi bármikor leléphet a feladat elől - főleg ha csak kaland. Persze, az abortusz traumatizáló körülményeivel is mi szenvedjünk ha az van. Várj, mi is nektek a következménye a szexnek?


Kisebb igény? Ugyan már! Épp annyi igényünk van nekünk is, csak bennünk és még néhány normális férfiba tudatosult, hogy nem ösztönlények vagyunk, és tudjuk magunkat kontrollálni.


Szenvedés? Keress barátnőt, vagy bérelj prostit, és meg van oldva. Kész vicc, hogy sok életképtelen pasi nőgyűlölő lesz csak mert 2 próbálkozás után senki nem adta be nekik a derekukat... Ja, és értsd meg: a dugás nem minden.

2020. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
0%
Az élet nem igazságos, hallottál már erről? Van aki gazdag családba szüleik, van aki szegénybe. Van aki Svájcba születik, van aki Zimbabwe-be. És igen, van aki férfinak szüleik, akiknek csak a legjobbképű felső 10%-a szexelhet amikor akar, van aki meg nőnek akik alapból megkapnak mindent ilyen téren is.
2020. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
#7 Ez nem nőgyűlölet, hanem realitás.
2020. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Mi nők meg havonta szenvedünk a menstruációval. A természet ide és oda is adott negatívumot. Persze van, akinek nem fáj, de én például nagyon szenvedek minden hónapban, ugyanígy sok millió másik nő is... A szülésről nem is beszélve. Egyik nemnek sem könnyebb a sorsa szerintem, mindenkinek meg van a maga problémája.
2020. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!