Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ezt miért csináljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ezt miért csináljátok? Van valami oka?

Figyelt kérdés

Egy közel 40 éves családapa. Látvànyosan lefogy -20 kg. Edzeni kezd. Fiatalosabban öltözködik stb. Rengeteg 40 éves férfinál látni, akiknek van feleségük, gyerekeik, hogy negyven éves korukra/után, lényegesen megváltoznak. Van ennek valami különösebb oka (?) pl. Jobban akartok tetszeni a feleségeteknek (esetleg màsnak;))

Vagy ez teljesen független ettöl (?)


2020. szept. 15. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Kapuzárási pánik
2020. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Gondolom rájönnek, hogy felelősek a családjukért és ha meghalnak, már nem lesz aki gondoskodjon a családról. Szembesülnek vele, hogy már nincs sok hátra és szeretnének minél tovább élni.

Apám is mikor megszületett a kisöcsém volt 35-36 éves és leállt a piával, leállt a hússal. Csak egészségesen él. Most 55 és tartja magát ehhez.

Én mondjuk csak tippelek, de szerintem mások is ezért csinálják. Nem kell mást látni e mögött.


25F-vagyok szóval nem tudhatom, de szerintem ezért.

2020. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
A sárm nem jön magától. Tenni kell érte. A feleség paledig elhagyja magát ès dagadt lesz. A sárm viszont vonza friss hús!
2020. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

#1:

A kapuzárás nem 40 évesen jön...


Máskülönben nem tudom. Én biztos más nőt hinnék. De akkor meg előtted csinálná elég feltünő lenne. Nem tudom

2020. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni, meg értem én, hogy azt akartad hallani, hogy "Biztos megcsalja a feleségét valami fiatal csajjal.", de azért van logika abban amit írtam. Lehet, hogy egy fiatal hülyegyerek vagyok, de mindig hallom ezt felnőttektől, hogy mondják 35- 40 évesen hogy "Fú de öreg vagyok.". Gondolom a teste egy 40 évesnek, nem úgy szuperál, mint 20 évesen, úgyhogy el kell kezdenie az embernek odafigyelnie magára. Az ízlés is változik, meg nem akar az ember olyan "fú de öregnek kinézni" (gondolom).

De egyébként ha a statisztikát nézzük, akkor magyarországon a férfiak átlagéletkora 60 év és ez azért sokakat megilyeszthet.

2-es voltam

2020. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*megijeszthet
2020. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le!!
2020. szept. 15. 21:40
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenki vàlaszát felpontozom!! Mindenki véleménye érdekel :)
2020. szept. 15. 21:40
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Oké. Köszönöm. Annak szólt aki érintett.
2020. szept. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65 év az átlagéletkor és nem 60
2020. szept. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!