Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha sok szeretőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha sok szeretőtök van akkor ezt h csináljátok? L

Figyelt kérdés

Ha kettőnél több szeretőtök van akkor mindenkivel beszéltek mindennap, vagy csak azzal akivel éppen közeleg a tali?


És a legtöbb figyelmet kinek szentelitek? Aki új, és akit még nem szereztetek meg, vagy aki már régi, de mindig rátok ír?


2020. máj. 18. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Egyszerre csak egy csajjal írkálok
Mindenkinek mindennap írok
Csak azzal beszélek akivel a talit egyeztetem
Csak azzal beszélek aki a legjobb mindközül
A legújabb nőre koncentrálok
Nem szoktam ilyeneken agyalni
13 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erre nincs időm.

A 3nál már semmi jó nincs benne.

Igen.Sokat kivesz az ilyesmi.

Ide-oda írni.Szervezgetni,hogy kivel,mikor vagy együtt.Aztán ahogy halad előre a dolog,egyre több időt követel,ugyanis a kezdeti heti egy találka már később kevés lesz.Nem mondhatod,hogy sose érsz rá egynél többször..

Én beadtam a kulcsot,nem tudtam csinálni.Más elfoglaltságaim is vannak+munkahely szval ez csak stresszelt,és a kezdeti öröm ürömmé vált.Jól hangzik elsőre ez,de valójában frusztráló.

Többet nem csinálok ilyet.

És persze,az ember oda húzódik inkább,amelyik jobban vonzza.

Ez nem feltétlen az új,vagy akit nem szereztél meg.

Nálam a vonzalom többet nyomott a latban.

Így tkpen időbeli másodiknál maradtam.

Hozzáteszem,ez nem szándékos gyűjtögetés volt,hanem spontán így alakult,és mind kezdeti fázisban volt,csak laza ismerkedés közben alakultak így.Tehát nem egy meglévő, kialakult kapcsolatra jöttek rá ezek.

2020. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!