Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek nem jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek nem jó érzés a nyalás?

Figyelt kérdés
Létezik olyan? (Aszexuálisokat és társaikat most ne vegyük ide.)
2020. szept. 15. 22:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Én kifejezetten utálom. És nem vagyok aszexuális, sem társai.
2020. szept. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha rosszul csinálja a pasi akkor nem lehet egy nagy dolog.

De nem tudom, én szeretem

2020. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Találkoztam már több nővel aki azt mondta, hogy nemszereti, felesleges, nemjó stb. Aztán néhány alkalom után mind rászokott.. mert nem tudták, hogy ez lehet ilyen is.
2020. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

3

Az ilyen pasiktól menekülök akik jobban tudjàk mi a jó nekem mint èn. Ha egyszer valamit nem szeretek és ràm akarjàk erőltetni az azonnali szakítàst jelent.

2020. szept. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
4: tipikus ostoba hozzáállás. ha egyszer egyvalakivel nem volt jó, onnantól már mindenki el van ásva. úgy tűnik taszítjuk egymást. :D
2020. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
#5 nem ostoba hozzáállás, ha valaki tudja mit akar. Az az ostoba, aki tudja mit akar, de nem meri kimondani, nem mer kiállni saját maga mellett.
2020. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Van aki jól nyal és van aki nem jól nyal. Aki nem élt át szenvedélyes nyalást, az nem tudja, milyen jó is lehet. Én is csak 10 év után tudtam meg.
2020. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Na megy már a verbális "farokméregetés"

Azért gondolom ha egy csaj nem szereti a nyalást, és lesz egy új pasija akkor előbb utóbb kipróbálja vele is, aztán eldönti hogy tetszett-e vagy sem...

2020. szept. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége szereti, de attól igen, még van akinek semleges (amolyan jó-jó de dugni jobb elve alapján), s igen van aki meg nem szereti. Képzelj el egy szubmisszív nőt aki a "kemény" dolgokra vágyik s próbáld neki megmagyarázni, hogy ó pedig milyen jól nyalsz...
2020. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet van olyan nő akit ez nem vonz.

Szerintem amúgy ha egy pali jól tud nyalni,az meg tudja ezt változtatni.

Én még nem találkoztam olyan nővel, aki nem élvezett így el.

Lehet, hogy van, de szerencsére nem voltam még ilyennel.

Azért mondom, hogy szerencsére, mert én szeretek nyalni.

Nálam az órál oda-vissza az a szex alapja.

F

2020. szept. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!