Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges hogy a hüvelyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a hüvelyem túl tág lett a pasim péniszéhez?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt. Amikor összejöttünk nagyon jó érzés volt szexelni, még túl nagynak is éreztem a méretét. Mostanra ez az érzés szinte eltűnt, mintha nem érezném annyira mikor bennem van. Ennek úgy egy éve. 4 éve szültem, de nem hinném hogy közé van hozzá, mert ahhoz képest ez "friss" dolog.

Ez már így is marad, én változtam, más is volt már így?

Intim tornáról hallottam már de még sosem próbáltam, lehet hogy az kéne?

N


2020. szept. 16. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy az fog kelleni.
2020. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Öregszel..
2020. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlót pasiként is tapasztalok, miközben itt ha szóba kerül a téma, akkor leszólják az embert, hogy a nők hüvelye nem tágul, pedig szerintem igen. Elég vastag mérettel rendelkezem, és az első pár szexnél még óvatosan be kell eröltetnem, hogy beférjen. Fél-1 év után meg minden erölködés nélkül bemegy, és én is azt tapasztalom, hogy már alig érzem, hogy szorítana. Volt csajom állítólag intim tornázott, de valahogy annak sem éreztem hatását.
2020. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Intim torna gésa golyó jàtékos szex ami erősíti a hüvelyizmot.
2020. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En olvastam rola tegnap este, elvileg 1 het utan szukul szex nelkul, es a szules beletesz pluszba, na es az ido hogy nem vagy mai tyuk.
2020. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
tegnap olvastam róla hogy az idő előrehaladatával a hüvely már nem lesz olyan rugalmas... plusz a szülés is beletesz.. 1 hét után a hüvely szűkűl szex után.. kiváncsi voltam én is erre
2020. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vagy annyira rugalmas mint elotte , intim tornat meg lehet probalni
2020. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

Lehet, hogy a farka ment össze.

Nem mosta ki véletlenül 90 fokon?

2020. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!