Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 évesen szűz vagyok a lenti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen szűz vagyok a lenti ok miatt, szerintetek kockázatos lenne nemi életet élnem?

Figyelt kérdés
Volt már több barátom, de csak orális szexet engedtem nekik. Az oka az, hogy anyai dédnagymamámig visszamenőleg mindenkinek voltak súlyos nőgyógyászati problémái (daganat), amik minden esetben eltávolítással jártak. Félek, hogy velem is ez fog történni, genetikailag igen nagy hajlamom van rá.

2020. szept. 17. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A HPV elleni oltás megvan amúgy?
2020. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, felnőttként 2 éve beoltattam magam.
2020. szept. 17. 14:54
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem sajnos, ez miért gátol Téged a szexben.. ha azt mondod genetikailag örökölheted
2020. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem nagyon lehet megelőzni a betegségeket. Nem szabad ennyire félelemmel élni. Az én családomban konkrétan mindenkinek volt valamilyen rákja, de nem gondolok egyből rosszra hogy majd nekem is lesz.

Ha rendszeresen jársz rákszűrésre évente egyszer, akkor már időben kiderülne hogyha baj van.

2020. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha orokolted az sajnos szex nelkul is elo johot ha meg nem akkor teljesen felesleges ez miatt aggodnod
2020. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Testközelből láttam, milyen szenvedéssel jár mindez, én semmiképp nem akarom átélni. Járok nőgyógyászhoz, egyelőre minden ok.
2020. szept. 17. 15:04
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha szexelsz, ha nem, hogyha hajlamos vagy rá, beteg leszel.

De ha örökké attól félsz, hogy bajod lesz, akkor -már ne haragudj a kérdésért- de minek élsz?

2020. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajlamos vagy rá bármit csinálsz kialakulhat nálad a rák.
2020. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Daganat nem fog kialakulni azért, mert szexelsz... OMG ha valakinek meg a családodban emésztőrendszeri betegsége volt, akkor nem fogsz enni többet ? Figyi, tényleg nem akarlak kioktatni, de szerintem nagyon bebeszélted magadnak a hülyeséget, és ebből biztos nem itt a gyakorin fog valaki kitéríteni.

Pszichológussal kellene beszélni, mert itt valami komolyabb szorongásról van szó

2020. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szex növeli az esélyét a fertőzeseknek, nemi betegsègeknek, ezáltal a súlyosabb kórképeknek. Óvszer sem véd mindentől.
2020. szept. 17. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!