Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 27 évesen szűz vagyok a lenti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen szűz vagyok a lenti ok miatt, szerintetek kockázatos lenne nemi életet élnem?

Figyelt kérdés
Volt már több barátom, de csak orális szexet engedtem nekik. Az oka az, hogy anyai dédnagymamámig visszamenőleg mindenkinek voltak súlyos nőgyógyászati problémái (daganat), amik minden esetben eltávolítással jártak. Félek, hogy velem is ez fog történni, genetikailag igen nagy hajlamom van rá.

2020. szept. 17. 14:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
A méhnyakrák kockázatát a gyakori partner váltogatas növeli.
2020. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami, fertőzések elkerülésére, de ha teljesen megbízható a partnered, talán nincs mit veszítened. Azt is csinálhatod, hogy házasságig vársz, abban sincs rossz.
2020. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%

Igen, kedves kérdező, de ahogy a 11-es is írja, a gyakori partner váltás...ha állandó partnered van, aki igényes is, akkor nem igen kell tartanod semmiféle fertőzéstől.

Másrészt pl. gombás antibiotikumtól is lehetsz, még szexelni sem kell hozzá, tehát teljesen értelmetlen összekötni és összefüggést keresni olyan dolgok között, amik között nincsen összefüggés

2020. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel genetika 50 50 az esély hogy ja örök szűz maradnál is simán neked is az lesz.. :/

Szerintem az a legtutibb ha komoly kapcsolatba vagy. A fiú elmegy orvoshoz megnézheti, hogy 110%ban egészséges oda lenn.

Aztán teis hogy minden okés. Aztán gumi vagy tabletta és szexelhettek.


Remélem neked nem lesz.

2020. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
28%
Én járnék veled akkor is, ha szűz akarsz maradni.
2020. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
59%
Ha a párod lennék, engem nem zavarna, de előbb-utóbb azért kellenének gyerkőcök is, nem?
2020. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
40%
Áll. aki nem volt terhes, annál is nagyobb a nőgyógyászati daganatok esélye.
2020. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként hány százalékkal növeli meg a gyakori partnerv@ltás az esélyét? Ha valaki tudja írja már le.

Csak egy gondolat kísérlet:

Ugyanis ha életében nem szexel és tegyük fel 1:100.000hez az esélye hogy daganat alakul ki , viszont a gyakori partnerváltás mondjuk kétszeresére növeli az esélyt akkor még mindig 1:50.000hez az esély, és értem hogy nagyobb lett az esélye de azért ez még nem azt jelenti hogy biztos el fogja kapni.

Amúgy szerintem meg pont hogy ki kéne élvezned az életet, mert ha arra számítasz hogy nálad is lesz akkor előtte történjen már valami jó is veled...

2020. szept. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen komoly félelmek feldolgozásához pszichológust ajánlok.

(Én is járok, nekem bevált.)

Az itteni válaszadók nem fognak meggyőzni, hátha egy szakember segítséget tud nyújtani.

2020. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!