Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek alacsony barátnője van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek alacsony barátnője van milyen velük a szex?

Figyelt kérdés
Milyen magas mennyi idős a csaj, milyen pózt szereti, szűk vagy tág, és mekkora pénisz kell nekik?

2020. szept. 17. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, mivel a punci hogy tág vagy szűk nincs egyáltalán köze a magassághoz. Ismertem nagyon alacsony lányt,hihetetlen tág puncival (18 cm-t simán befogadott, és nem nem én általam hanem mesélte.)

Illetve a magas lány pedig eszméletlen szűk és 2 ujj is nagyon fáj neki, és nem szűz.

Az alacsony 20, a magas 30 éves.

2020. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A testalkatnak, magasságnak valóban nincs köze a hüvely méretéhez! (sem hosszához, sem szélességéhez, ill. tágulékonyságához)

Én kedvelem az apró termetű csajokat! Volt fiatal, fiatalon, volt fiatal és érett milf középkoromban, és nejem sem egy nagy darab nő. Ő 166 magas én 185 vagyok. Ő sportos én mackós. Milyen pózt szeretjük, számtalant! Ő eléggé jól tágul, az öklöm befér a puncijába, ha kellően be van indulva. De nem visszük túlzásba, így egy extra élmény számunkra.

Volt két hasonló adottságú barátnőm, egyik duci volt, másik kifejezetten vékony alkatú. Persze volt több igen szűk is, szintén alkattól függetlenül.

49F

2020. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

147 cm vagyok, átlagos a puncim, sem nem szűk, se nem tág.


17-18 cm - 4,5 cm átmérő a max ami még jól esik.

2020. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony nőként válaszolok. 159 cm vagyok, 37 éves, lovagló pózban és hátulról szeretem legjobban. A férjem mérete tökéletes.
2020. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!