Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert kell mindig este dugni? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell mindig este dugni? MIert nem lehet delutan vagy napkozbe?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

kérdezd meg attól aki arra kötelez, hogy este dugjatok

én nem kötöm napszakhoz

2020. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nincs rá törvény, hogy csak este lehet.
2020. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Ki szerint este kell dugni?

Dugni akkor kell, mikor az ember megkívánja.

Aki beosztást csinál a kúráshoz is, az teljesen hülye

2020. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Bocsánat, mi a nap során csak este meg reggel tartózkodunk otthon mind a ketten, de reggel általában mást szoktam csinálni, így marad az este! <3
2020. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Élethelyzettől függ hogy ki mikor dug. Gyerek mellett nehéz napközben. Na meg ha dolgozik valaki nappal, akkor is nehéz délelőtt. Egyébként semmi nem tiltja a tetszőleges időben a szexet. Én reggel szeretek, a másik felem meg este. Ezért reggel és este is van.
2020. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert pl. napközben dolgoznak, bevásárolnak, ügyeket intéznek, hétvégén kirándulni mennek stb...
2020. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi este szoktunk legritkábban.
2020. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Utána lehet a legjobban, pihentetően aludni.
2020. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én este sosem szerettem, délelőtt a legjobb. Most délben csináljuk, amikor elaludt a gyerek.
2020. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne szexelni bármelyik napszakban? :-o

Nálam ez soha nem okozott problémát, amikor alkalom van rá, lehet nappal vagy este, éjjel.

Gyerek mellett nehéz napközben? Mi akkor vagyunk elemünkben, amikor végre iskolában vannak a csemeték és magunk vagyunk ketteseben! :) Én itthon dolgozom, párom vállalkozó és maga ossza be az idejét rugalmasan. Így mi rendszeresen szexelünk nappal is.

2020. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!