Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti mit vesztek figyelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti mit vesztek figyelembe,ha?

Figyelt kérdés
Egy nőnél,ha csak mondjuk szexet akarunk egymástól. Hogy öltözködjek amire ő is felfigyel? Rakjam ki a mellem meg ilyen feszülős dolgok? Vagy linkelnétek képet ami számotokra olyan?
2020. szept. 17. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem a szolid öltözködés jön be, adott helyzetben meg ugye nincs ruha :)
2020. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem az öltözködésen múlik. Szerintem eleve a férfiak kevésbé érzékenyek a ruhákra, mint a nők.
2020. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem éppen a ruha fogja megmondani számomra vagyis oké, az is árulkodik de inkább a kisugárzás, a közeledése, a beszédje ami elfogja árulni hogy ő csak szexet akar tőlem. Szóval ruhát nem tudok neked mondani, inkább a kisugárzás a testbeszéd ami hamarabb megmondja mint hogy mit vesz fel. :)
2020. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Testbeszéd az mit takar pontosan?
2020. szept. 17. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Testtartásod pl. Ez nem olyan dolog hogy 1 percig nézni az ember, hanem gyorsan leesik sok minden az illetőről, rengeteg információ és nem biztos hogy tudatosan tudatosul a másikba. Én azt mondom a szexi ruha NEM hátrány, de nem csak abból lehet leszűrni hogy mit is szeretnél.
2020. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most azt mondanám hogy valami mindenképpen villanjon, egy formás láb, egy káprázatos dekoltázs, na és persze maga a nő. Ahogy beszél, ahogy rám néz, mosolyog, ahogy néha beletúr a hajába, vagy megnyalja az ajkait, és azt mondja- reggel ágyba hozzam a reggelid? :D
2020. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a felső-nadrág kombó nagyon bejön. [link]
2020. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szexet akar, akkor mondja meg... Az, hogy mit vesz fel tök lényegtelen... hacsak nem teszi mellé apróbb megjegyzésként, hogy levehetném róla. :D
2020. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!