Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek hány százaléka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek hány százaléka szexelt rendszeresen tinikorában?

Figyelt kérdés

Kb?

Csak a nagyon jól kinézőknek lehet ebben része?


19f(szűz)


2020. szept. 17. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
65
2020. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
49,6%
2020. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

szerintem 67.3884%


Inkább úgy kérdezem, hogy 10-ből mennyi?

2020. szept. 17. 23:24
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Te kerdeztel szazalekot :D
2020. szept. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaim közül 10-ből olyan 2-3 javában kefélt amikor annyi idős voltam mint te (egy elitgimi volt, máshol nyilvánvalóan mások az arányok). S én is baromira irigyeltem őket. S ugyanezen korban - 19 évesen - veszítettem el. Viszont nem tálcán hozták ki elém a p.ncit, hanem baromira sokat kellett pedáloznom érte. Megszámolni nem tudom hányszor pattintottak le, de nem adtam fel próbálkoztam újra meg újra meg újra. Semmit sem veszítettem, hogy 19 évesen "történt meg".

Ja amúgy nem kell baromira jól kinézni, az egyik legnagyobb kúrógép az iskolában egy tök átlagos srác volt. Viszont egy nagydumás gyerek volt, kellő vagánysággal és vérrel a pucájában.

2020. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akik jartak valakivel, azok egesz biztosan. Nem az mondom, hogy egybol 13 evesen, de nehez volna elhinni, hogy utana tovabbi het evig csak csok.
2020. szept. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan 24%-a, most nyugodt vagy?
2020. szept. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Ha a volt osztályomat veszem figyelembe akkor 20 emberből kB. 5 volt aki szűz volt.
2020. szept. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!