Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy alapvetően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy alapvetően jól működő párkapcsolatban hány évig lehet kihúzni, hogy a szexuális igény eltéréséből ne legyen nagy konfliktus?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha nőként vagy férfiként olyan hosszabb prákapcsolatban élsz, ahol az élet sok terültén jól működnek a dolgok, de szexben az igényetek nagyon eltérő (minőséget és/vagy mennyiséget tekintve), akkor ezt meddig lehet kizúzni?


Van olyan pont, ahol a szexuális hiány okozta elégedetlenség elsöpri az élet egyéb területén megnyilvánuló elégedettséget? Vagy le lehet élni egy életet így egésze addig, míg az impotencia vagy a menopauza be nem köszönt és akkor ez a probléma ki van pipálva? Esetleg van olyan, aki emiatt borított fel hosszabb kapcsolatot?



2020. szept. 21. 14:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok:

látod én kibírtam, a #2-es nem bírná ki, nem vagyunk egyformák


én is igazolhatom részben amit a 2-es mond, hisz én is dugtam más feleségét, mert otthon nem kaptam meg amire vágyott és többekkel beszélgettem akik szintén megcsalták volna a párjukat


én hűséges és ragaszkodó típus vagyok, sajnos néha túlságosan is kitartó és nem adom fel könnyen a kapcsolatot sem, de nem keresem máshol a hiányosságokat

2020. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sok,mi 10 éve vagyunk együtt
2020. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Férjem 10 évig bírta. Közben felcserélődött a helyzet, nekem lett sokkal nagyobb az étvágyam. Én harmadik évnél tartok, de már jóval többet elégedetlenkedek mint ő valaha is. Biztosra merem állítani, hogy nem csalt meg, hiába nem kapott elég szexet itthon sok éven keresztül. Én már ennyi idő után képes lettem volna félrelépni.


Viszont csak a szexuális igények eltérése miatt nem hagynám el, és problémát sem okoz közvetve más területen.

2020. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as: ez tök érdekes. az első része is a válaszodnak és a második is. kíváncsi lennék, hogyhogy nem okoz ez egyéb terülten feszkót köztetek.
2020. szept. 21. 17:01
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de más területen nincs ebből probléma.

Én férjemen csodálkozok, most, hogy már tudom milyen kívánni a szexet és nem megkapni, hogy mennyi ideig bírta. Nálam meg biztos benne van az is, hogy ha ő nagyjából 10 éven keresztül megértő volt, férfi létére ráadásul, akkor annyira komolyan én sem problémázok. Másrészt, szerintem azért az igazi jó kapcsolat alapját sok más adja, nem pont első sorban a szex.


#13

2020. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!