Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon lenne erre vevő társaság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lenne erre vevő társaság?

Figyelt kérdés

Azt tervezgetem, hogy jövő nyáron (ha nem lesz COVID), akkor összeszednék néhány laza erkölcsű, szex-centrikus egyént, férfiakat, nőket vegyesen, és kibérelnék egy házat valamelyik tengerparton.

Vajon egy szimpla szexpartner keresőben találhatok erre embereket? Lehet, hogy lennének érdeklődők?


2020. szept. 21. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
És a pénzt ki állja? 😄😂🤣
2020. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem tartok valószínűnek
2020. szept. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell fizetni én mennék! 😁😁😁😁😁😁😁

F

2020. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jelentkezem :)
2020. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Én nem hiszem el, hogy fogsz olyan nőket találni, akik az összes férfit vonzónak találják.
2020. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Swinger, ahol ti szervezitek a helyszínt is. Szerintem lesz rá társaság, de készülj rá, hogy többször annyi férfi fog jelentkezni, mint nő. Ha kiegyenlített arányt szeretnél, valamilyen alapon szelektálni kell.
2020. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lesz rá jelentkező rengeteg nyugi! Mondjuk úgy 1000 pasi (amiből 990 nem megy el) meg... hát ja jobb esetben 1-2 pár, vagy szóló nő. S vagy elmennek, vagy nem...

A tengerpart jó hely, de nem fognak ezért utazni az emberek csak ha már személyesen ismered őket. Elég sok infóm van a privát partykról, swingerekről de őszintén megmondva én sem utaznék 3-4 napot oda-vissza ha nem ismerem jól a társaságot akik jönnek.

Tanács: ilyen partit akkor tudsz összehozni ha van egy kemény mag (párokból, nőkből) akiket személyesen ismersz és hozzájuk csatlakozik a többi jelölt, s van rutinod a privát partikban, swingerekben.

Megjegyzem, a neten nyilvánosan meghirdetett privát partyk… na ja elég vegyes a színvonaluk, de majd rájössz ha csatlakozol párhoz. Ha jó bulit akarsz akkor olyanokat hívsz akiket személyesen ismersz és max. ők hívnak olyanokat még akiket még ők ismernek. Azaz zártkörű.

Szóval a lényeg: ha ilyesmit tervezel akkor privát partikból, swingerekből szedj először össze egy kört a nélkül nem fog menni.

2020. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves #1!

Nem az anyagi oldala izgat. Azt megoldom.

2020. szept. 21. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!