Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon van azok között akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van azok között akik itt nyafognak, hogy nem találnak senkit olyan aki amúgy jól néz ki és okos csak nem volt szerencséje vagy ez a társaság a legalja szint?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Eddig minden ilyen nyafogós aki küldött képet 6/10-7/10 volt és normálisak is. Viszont a folyamatos nyavajgással olyan Hamar elvitték a kedvem a további beszélgetéstõl mint annak a rendje.
2016. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem volt szerencséje. Egyébként szánalmas hogy az itteni nők mind külömbnek tartják magukat.
2016. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Vannak olyanok igen,miért ne lennének???
2016. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
#2 es te honnan veszed hogy nem külömbek némelyik nők itt?:-D
2016. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, csak tudnám miért nem tudsz rendesen megfoglalkozni egy kérdést.
2016. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsétlenség miatt van ez a társkeresési probléma... Plusz időm is csekély, keveset tudnék foglalkozni a párommal. :(
2016. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 elsõ vagyok. Azok a férfiak valószínüleg nem nekem küldtek képet. Én mindenkinek mindig válaszolok.
2016. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

"akik itt nyafognak, hogy nem találnak senkit"

Ezzel el is mondtál mindent róluk. Életképtelenek! Az ilyenektől kikötném a netet is!!

2016. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nem zárom ki az itteni ismerkedést, de nem is kizárólag csak itt vagyok nyitott. 21/L
2016. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon legalja szinten fogalmaztad meg a kérdést, így biztos csak legalja emberektől váraz választ a legalja szintről.


Én nem vagyok idióta, műveletlen, paraszt, bunkó...satöbbi, és rondának sem nevezném magam. Nincs hol ismerkedni... Csak is ezért vagyok itt még.

Néha találni itt normális embert. Könnyű kiszűrni őket. Az ilyen gyengén megfogalmazott szövegek írói más téren is gyengén teljesítenek, vagy csak szimplán igénytelenek annyira, hogy egy olyan szöveget sem akarnak normálisan megfogalmazni, amit mindenki láthat.

21F

2016. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!