Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők nagy részének mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy részének mi a fontosabb, hogy a pénisz hosszú legyen vagy inkább vastag?

Figyelt kérdés
Telljesen össze vagyok zavarodva sok a meg tévesztő cikk ezzel kapcsolatban, a péniszem hosszával nincsen gond mert átlagosnak mondható inkább a vastagságával van "baj" 16cm hosszú kerülete 25,13cm és 8cm az átmérője, nem vagyok szűz de nem sok lánynak tudtam eddig betenni, vagy nem engedték vagy nem fért be nekik, és most van egy lány akivel össze szeretnék jönni és úgy néz ki hogy össze is fog jönni de mit javasoltok hogy az első alkalommal ne repítsem szét? Hogy kezdjek neki? Szűz lánnyal még nem volt dolgom.
2020. szept. 21. 19:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%
Az hogy normális férfihez tartozzon (aki ha eljut odáig tudja is használni), annak meg az egyik tulajdonsága hogy nem méregeti a pötsét.
2020. szept. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Basszus irigy vagyok.
2020. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mert hogy? Mire vagy irigy? Nekem ez jelenleg nem áldás hanem inkább átok.
2020. szept. 24. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!