Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen karakterű nővel szexeln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen karakterű nővel szexelnétek leginkább? Nekem a magas nők jönnek be.

Figyelt kérdés
Annak idején láttam egyet száltangában keverni az út szélén. Ez a tipikusan olyan gettósegg, amin jól áll a fekete Y hátú tanga. Eszméletlen jó volt.

#férfiak, szexualitás
2020. szept. 21. 20:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kerek fenék, izmos comb, vádli, homokóra alak, semmi festék, semmi mű-ez mú-az, okos tekintet. A magasság 165 és 185 centi közt mindegy, akkor még jól láthatóan magasabb vagyok, de nem is kell leguggolnom, ha meg akarom csókolni. Külsőre ilyesmi jellemzőkkel lehet engem lenyűgözni. Persze paraméterekkel nem lehet eldönteni, valaki megmozgat-e vagy nem. Ezek csak iránymutatók.


42 F.

2020. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem a max level paladinok és a druida lányok jönnek be
2020. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Némileg a karakter jellemzőjéhez hozzá tartozik a magasság. Mehetsz aludni. Köszi.
2020. szept. 21. 22:34
 14/19 anonim ***** válasza:

Oh emberek értelmezzetek is már nőt "keverni" az út szélén tangában - nem a Gubacsi úton láttad, vagy a szemétégetőnél? 😂 Az út szélén álló nők nem irodalmi teadélutánt éppen.

Ja amúgy szoktam eljönni a szemétégetőnél időnként, ha nem lennének fenntartásaim az útszéliekkel még lehet meg is állnék mert némelyik annyira bitangul jól néz ki.

2020. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Buta vagy mint a föld.
2020. szept. 21. 22:39
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Magas, karcsú, de combos, kerekseggu, kis cickos nok.
2020. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Na né, a colos beszót, csak nehogy neki meg egy nála magasabb szóljon be, ahh vagy lehet hogy azért 180 mert igazából az arca olyan nagy!
2020. szept. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mivel én sem vagyok magas a 155-165 közöttiek, nem baj ha nem 42,5 Kg, de azért ne hömpölyögjön. Amúgy meg legyen kedves és nőies egy picit szeszélyes de ne kiszámíthatatlan.
2020. szept. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
57%

Ha csak szexről van szó, a magasság majdnem mindegy. Magas csajokkal olyan izgi dolgokat lehet csinálni állva, amihez egy alacsony csaj túl pici. A picik viszont anatómiailag általában szűkebbek ott, ahol jó szorongani. Stb., stb.

Sokkal fontosabb a domborulatok és homorulatok harmóniája, de legfőképpen a hozzáállás.

2020. szept. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!