Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti hogyan reagáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan reagáltok illetve hogyan fogadjátok, fogadnátok, ha egy férfi nőként bánik, bánna veletek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy kinyitja az autó ajtaját, lesegíti a kabátot, kihúzza a széket, ő fizet ( nem feltétlenül a saját pénzéből ). Szóval a klasszikus férfi szerep hogy jön be nektek etikett terén? Légyszi kormegjelölést is. Köszi

2020. szept. 21. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
anyuci pénzéből nagyvonalú? micsoda lovag :D
2020. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem feltétlenül a saját pénzéből? Hát?

Ennek elég alapnak kellene lennie. Nem a fizetésnek, hanem a tisztességes viselkedésnek.

2020. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1 Nem, a nő pénzéből.:D Az asztal alatt elkunyerálja a pénztárcát, és úgy fizet a hölgy pénzéből, hogy ne égjen nagyon a pincér előtt.
2020. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy az udvariasságnak alapnak kellene lennie. Azért nem kell mesterkélten túljátszani sem a dolgot, jöjjön belülről és őszintén.
2020. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exem pontosan ezeket a dolgokat csinálta amiket leírtál. Már-már túlságosan is művinek hatott az egész, annyira próbált gavallér lenni. Aztán kiderült, hogy végig megcsalt több lánnyal is, meg hazudott nagyon sok dologban (végzettségéről, beosztásáról, exbarátnőiről, családjáról, anyagi helyzetéről). Azóta engem nem érdekelnek az ilyen dolgok, meghívni is csak nagy ritkán engedem magam. Általában felesben fizetünk, vagy ha mégis meghívnak, akkor legközelebb én hívom vissza a pasit :D
2020. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem más pénzéből ne hívjon meg.

Ha megdolgozott érte akkor tegye.

Biztos az lenne az utolsó randi.

Az udvariasssg, figyelmessèg meg alap.

Akinek ez teljesítmény és nem természetes az kuka.

2020. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Papucs.

Az ilyen férfiakat öt perc után megcsalnám. Az ilyen férfiak azok, az ágyban mínusz egyes fokozaton megkérdezik, hogy "ugye nem fáj, drágám?". SZÁNALMAS

2020. szept. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sokan nem jól értelmezik a fizetést. Vannak kapcsolatok, ahol a nő kezeli a kasszát. Vagy pl a férj kezeli a bankszámlát, a nő a készpénzt, esetleg fordítva. Így megtörténhet az, hogy a nőnél lévő fizetőeszközzel tudnak fizetni. De ha nem kapcsolatról beszélünk, hanem randiról, sokszor fizeti a nő az első találkozón a saját fogyasztását. (Egyenjogúság vagy mi, ha már kiharcolták maguknak) Na most ha ez így van, akkor sem hagyom, hogy ő fizessen a pincérnek, hanem csak nekem adja az árát. Például. Egyébként ez is benne van az etikettben. Mindig a férfi fizet.


A papucsos rész nagyon tetszik 🤣😁 ezután biztos vagyok benne, hogy csak a tahók jók az ágyban 🤣😁


Ezek szerint a 7 válaszolóból 2nek van igénye udvarias pasira. Ami azért érdekes, mert nagyon sok helyen olvasom, hogy nincs normális pasi. Ebből arra következtetek, hogy van az a női réteg, akik kiölték az udvariasságot a pasikból és csak egy luknak/szexuális segédeszköznek nézik a nőket.

2020. szept. 22. 06:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek jólnevelt lenni, és meghívni a párom, bár sokszor nem hagyja, amivel semmi gond nincs, vagy felezünk, vagy pedig hagyom, hogy ő fizessen, ha szeretne. Nincs ebből gond, szerintem az a jó kapcsolat alapja, hogy megbeszéli a két fél, hogy mi és hogy legyen, nem pedig az erőltetett gavallérkodás. Ettől függetlenül kinyitom neki az ajtót, rá/lesegítem a kabátját, ha szeretné (bár volt olyan párom, aki mondta, hogy nagy lány, és ezt nem szeretné annyira, megértettem, és nem erőltettem utána). Ja, és az ágyban sem volt panasz erre, szeretek ott is férfi lenni... :D
2020. szept. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!