Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen erzes ha egy lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes ha egy lany bekoti a szemem es ugy lovagol rajtam vagy ugy oralozik?

Figyelt kérdés

Volt ilyen valakinek?

F


2020. szept. 22. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Csukd be a szemed és megtudod.

De előtte szerezz egy nőt. Az lesz nehezebb.

2020. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jo es izgató volt eleinte fura de utana már...!
2020. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel, hogy mit válaszolnak mások. Lány vagyok, és szívesen kipróbálnám így (nem egy idegennel, úgyhogy ne írjatok!!!), mert eléggé gátlásos vagyok, és legalább eleinte szeretném így, hogy könnyebben elengedjem magamat. De nem tudom, mit szólnának a fiúk, ha előállnék ezzel, szerintem kiröhögnének.
2020. szept. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. És szokott tetszeni fordítva is (Mármint amikor a lány szeme van bekötve.)
2020. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!