Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mai fiatalok ilyenek?

Figyelt kérdés
Mai 13-14eves csaj instan kínálja a testét és nem értem miért ilyenek a mai 13-14eves korosztalyban a lanyok
2020. szept. 22. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Nem, nem ilyenek a 13-14 éves lányok jellemzően attól, hogy általánosítas.

2020. szept. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert a mi korunkban még nem volt insta? XD Semmi nem rémlik abból, hogyan öltöztek a lányok 25-30 éve a diszkóban? Megszépítő messzeség...
2020. szept. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Én sem értem. Mint egy kislány anyukája remélem a gyerekem nem dédelget majd ilyen 🍑mutogató ambíciókat de próbálom majd valahogy megértetni vele, hogy ez prosztó, nem a nyilvánosságra való és pedofilok vadásznak az ilyenekre.
2020. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Régen is voltak ilyen lányok, csak nem tudták magukat hol mutatni. Mindenkiben van magamutogatási vágy, csak valakiben erősebb valakiben kisebb. Valaki egész világ előtt akarja, valaki csak a párjuknak. Sok függ az adott lány személyiségén, önbizalmán. Lehet őt azt teszi boldoggá, ha fiúk látják őt, és lájkolják meg írnak.
2020. szept. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez a minta, ez ömlik rájuk a médiából, ezt csinálják a korosztályukban népszerű sztárok. Csak utánozzák, ami a "menő".
2020. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 10 éves unokahúgom is pont ezt csinálná.

Titokban elcseni valamelyik felnőtt családtag telefonját, és videókat meg fotókat posztol, pedig annyi esze van, mint egy szatyor krumplinak

Mindenhonnan ez ömlik. YouTube, TikTok, Insta. És azt hiszik, ez a menő.

2020. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: egyetértek.. egyre több helyen jön ki a burkolt vagy kevésbé burkolt pedofil propaganda, a tinik meg fel se fogják mit csinálnak. A tiktok és a hasonló agyrákkeltő szarokat nem csak az Usában tiltanám be..
2020. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!