Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, egy jól működő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy jól működő házasságban elhagynátok a feleségeteket ha a titkos naplójából kiderülne hogy a veletek való szex közben mindig más pasikra gondolt, sosem rátok?

Figyelt kérdés
A más valakit úgy értem, hogy mindig más, többnyire plátói vonzalommal tekintett személy, Pl. valakire akit látott a tvben és tetszik, vagy a körzeti orvosra vagy egy zsarura akitől útbaigazítáést kért vagy esetleg felment egy társkeresőre és ott dumált egy fél órát valakivel, de aztán törölte is magát, külföldi pasit is képzel a helyedbe, japánt, afroamerikait, latinot stb..A házasságban amőgy meg minden rendben, bár nem egy romantikus, lelkitársi kapcsolat, de mint család normálisan és harmonikusan működtök, a feleséged kedves veled és mosolyog, bújik hozzád...

2020. szept. 24. 08:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha van olyan férfi akinek a fantáziájában kizárólag a felesége van Akkor ő megsértődhet ezen. Szerintem nem hagynám el. Szerepjátekra jó alap:-)
2020. szept. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 kisördög1 ***** válasza:
63%
Az 1. hozzászólónak tökéletesen igaza van!
2020. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Rosszul esne, de tudom magamról, hogy nem vagyok egy szépség finoman fogalmazva. Amúgy sose olvasnék bele a párom titkos naplójába.
2020. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
ha minden oké köztünk, akkor nem
2020. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Williamspear ***** válasza:
69%
Kérdés az, hogy tiéd a napló vagy te olvastál bele?
2020. szept. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
nem, ez teljesen normális
2020. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mindenkinek a saját dolga mire gondol szex közben.
2020. szept. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
100% hogy repülne
2020. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
13%

Eleve meg sem nősülnék soha.

A nők gyárilag megbízhatatlanok.

Így aztán pont le tudom sz-rni, hogy az épp aktuális pina, aki mellettem van, kire vagy mire gondol, úgyis pár évente lecserélem :D

2020. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
1eske, a gond nem ott van, hogy előfordul, hogy más férfira gondol, hanem hogy MINDIG más férfira gondol, és egyszer sem a férjére.
2020. szept. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!