Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, egy jól működő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy jól működő házasságban elhagynátok a feleségeteket ha a titkos naplójából kiderülne hogy a veletek való szex közben mindig más pasikra gondolt, sosem rátok?

Figyelt kérdés
A más valakit úgy értem, hogy mindig más, többnyire plátói vonzalommal tekintett személy, Pl. valakire akit látott a tvben és tetszik, vagy a körzeti orvosra vagy egy zsarura akitől útbaigazítáést kért vagy esetleg felment egy társkeresőre és ott dumált egy fél órát valakivel, de aztán törölte is magát, külföldi pasit is képzel a helyedbe, japánt, afroamerikait, latinot stb..A házasságban amőgy meg minden rendben, bár nem egy romantikus, lelkitársi kapcsolat, de mint család normálisan és harmonikusan működtök, a feleséged kedves veled és mosolyog, bújik hozzád...

2020. szept. 24. 08:11
1 2
 11/17 Gyépésmérnök ***** válasza:
100%
Amíg az én farkam van a szájában, felőlem akár a májkeldzsekszont is vetítheti oda helyettem. Hol érdekel?
2020. szept. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

De egyébként, ha már voltál akkora orbitális barom - bocs a nyers szavakért, de ez az igazság -, hogy megnősültél, akkor a tanácsom az, hogy azonnali hatállyal rúgd ki páros lábbal, mint macskát sz-rni.

Anyagilag meg fogod sínyleni, de túl lehet élni.


És valószínűleg még nem vagy túl öreg, úgyhogy nyugodtan elkezdhetsz élni végre újra - edzegess, vegyél fasza kocsit, vagy motort, utazz, kirándulj, raftingolj, mássz sziklát, zenélj, vagy akármi is a hobbid, vagy csak szeretted volna mindig is kipróbálni, mellette meg nyugodtan lehetnek laza kapcsolataid, de szigorúan összeköltözés és pénzelés nélkül.


Hidd el, hogy sokkal boldogabb leszel, és ha van esetleg fiúgyereked, neki is jó példát mutatsz, talán nem fogja ő is ezt a hibát elkövetni.


És ez legyen intő példa mindenkinek, aki ezt olvassa; NE!! NŐSÜLJ!! MEG!! SOHA!!!

De ha mégis, mert mindenáron gyereket akarsz, akkor legyen házassági szerződésed, hogy a te pénzed a tiéd, így azonnal el tudsz válni, amikor majd egy kicsit is kényelmetlenné válik a helyzet.

Fogjátok fel, férfiak: a házasság ma már csak és kizárólag a nők anyagi érdekét szolgáló, fenntarthatatlan intézménnyé vált.


És most jöhet a femináci kommandó lepontozni meg töröltetni.

2020. szept. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A gondolata mindenkinek a magánügye még egy párkapcsolatban is.

Nem játszunk gondolatrendőrséget!

És ha ez kell neki, hogy el tudjon menni, akkor csinálja csak, inkább minthogy feküdjön és várja a végét.

Pár kósza gondolatért nem rúgnék fel egy komoly kapcsolatot, főleg, hogy abszolút emberi olyanra vágyni, amit nem kaphat meg.

2020. szept. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

1. Nem valami etikus a titkos naplojat olvasni.


2. Ha be is vallod neki, kerj bocsanatot.


3. Beszelj vele errol, kerdezd meg mi az oka. Megertoen, nyitottan allj hozza. Ha van oka es lehet rajta valtoztatni valtoztassatok.


4. Mondd el a sertodottseged, hogy o is ertsen teged. Eleve ez a tarskeresore regisztralas gaz. En 21 evesen nem tennek ilyet, hiaba lenne jo unalomuzo, mint mikor szingli voltam.


5. Ha teljesen kihult a kapcsolat es semmi megoldas nincs, akkor szerintem offos, nekem se esne jol, ha nem az egyuttletunkre vagy ram koncentralna a parom es nem tudnank ezt orvosolni.


6. Ha nem egy lelkitarsi romantikus kapcsolat, miert vagytok (meg) hazasok?


Basszus. Egyszer elunk. Nem elnem le soha az eletem olyannal, akivel nincs meg az az intimitas, oszinteseg es kiteljesedes.

2020. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha úgy is a férjével dug, akkor nem. Csak ne keféljen félre
2020. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el, de baromira nem esne jól, hogy gyakorlatilag nem velem szexelt, csak a testi körítést szolgáltattam a másokhoz kötődő fantáziáihoz. Ez a "belém ürít a férjem", csak fordított felállásban. Értem persze, hogy sok ember agya nem épp monogámiára lett huzalozva - az enyém sem, gyakran fantáziálok másokról, de sosem olyankor, amikor a párommal vagyok.
2020. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#12: Nem szabad törölni. Ilyen egy lúzer incel, aki annyira "antiférfi" hogy minden nő belé törli a lábát, aztán meg idejön picsogni:D
2022. dec. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!