Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlagos pénisz méret miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos pénisz méret miért kisebb a statisztikák szerint mint a valóságban?

Figyelt kérdés
A statisztikák szerint 13-15 cm az átlag, de én szinte biztos vagyok benne hogy a valós átlag 16-18 cm. Mindenhol ezt hallani, és itt is 16-19 cm között van a többségnek.

2020. szept. 27. 14:18
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
#20 15-16 cm, de itt szinte mindenkié nagyobb.
2020. szept. 27. 18:19
 22/33 anonim ***** válasza:
Akkor mi a bajod?
2020. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező csak kötekedni akar...Én is nő vagyok és a 8 férfiból, akikkel voltam 48 éves koromig egynek volt kb. 17 cm. A többi mind 15 alatt volt. Nagyon jó nemi életem volt. Nem olyan régen meglátogattunk a férjemmel egy swinger klubbot. Kb. 20 férfit láttam akció közben.(nem velem) Talán kettőnek volt 15 feletti. Ne parázzatok már fiúk! Legyetek férfiak! Az meg nem a centiken múlik!
2020. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Kérdező! Bemondásos statisztika vs. urológiai mérés. Te melyiknek hiszel? Gondold végig logikusan semmi nem indokolja hogy 13-14 cm felett legyen az átlag (ami egyébként szegycsonttól mérnek, hátra szorítják a vonalzót).


Milyen mélyen van a G pont? Mekkorára tudd izgalmi állapotban "mélyülni" a maximálisan egy átlagos nő fájdalom nélkül? Semmi nem indokolja evolúciós szempontból az ennél hosszabb péniszt. Szaporodáshoz sem kell nagyobb. Amire nincs szükség azt meg az evolúció háttérbe szorítja, ha túl káros kiszelektálja.


Ennek a videónak az eleje mindent elmond erről a bemondásos dologról! :D

https://www.youtube.com/watch?v=6-fv2CGnxms

2020. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Tessék inkább neki "hiszek", mint itt a gyakorin amiket bemondanak adatokat!
2020. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
2020. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem szegycsonttól mérik a péniszt. Szeméremcsont, amit keresel. A hiteles mérésnél nincs benyomva csontig, hiszen az már nem hasznos hossz, nem tudnád amúgy sem azt a részt benyomni. A pénisz tövéhez kell tenni a vonalzó 0 cm részét nem benyomva, legfeljebb csak addig, ahol kezdődik ténylegesen a 0 szám, azt kell a tövéig igazítani. Szép is lenne, ha benyomott értéket vennék átlagnak. Csontig nyomva nekem 17 cm, nélküle 15,5 cm körüli . Ez a hiteles, a 15,5 körüli.
2020. szept. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#27


"Erect lengths in the included studies were measured by pushing the pre-pubic fat pad to the bone, and flaccid or erect girth (circumference) was measured at the base or mid-shaft of the penis."

[link]


Illetve redditen: [link]


Vagy magyarul:


tegyenek meg mindent, hogy a maximális erekciót kihozzák magukból;

egy átlátszó, műanyag vonalzót helyezzenek el a pénisz felső felületére;

amennyire csak tudják, nyomják a szeméremcsontra a vonalzót

ne számolják bele fitymát, csak a hímvessző csúcsáig mérjenek!

[link]

2020. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Hülyeség vonalzóval mérni, a legtöbb pénisz görbül valamerre amit vonalzóval nem tudsz megmerni. Mérőszalag kell. Nekem vonalzoval 14 cm mérőszalaggal 15,5cm.
2020. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#26 Szóval a hőmérséklet, az edzés, és a szorongás is befojásolja a méretet. Akkor ezért vannak 3 cm-es különbség merevedéskor.
2020. szept. 27. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!